Vydavatel THQ Nordic a vývojář Purple Lamp oznámili, že SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake se dostává na zařízení iOS a Android. Hra je v současné době k dispozici pro předobjednávku v App Store a uživatelé Androidu se mohou předběžně zaregistrovat, aby byli informováni o vydání hry na Google Play.

SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake, vydaný již v lednu, staví hráče do kůže SpongeBoba a Patricka, když se vydávají na epické dobrodružství. Slzy mořské panny, které dokážou plnit přání, se dostaly do rukou dua a v důsledku toho nastává chaos.

Tato 3D plošinovka obsahuje spoustu postav, a to jak z franšízy SpongeBob SquarePants , tak i své vlastní originální postavy. Jeho hra se točí kolem prozkoumávání velkých úrovní, když se hráči utkají s nepřáteli v boji na blízko a na dálku. Hráči si také budou moci cestou odemknout nové schopnosti, které jim pomohou jak v boji, tak i při procházení.

Přečti si  Wormsící jsou opět tu

Hra obsahuje poměrně dost obsahu, včetně nového soundtracku, 40 kostýmů a přítomnosti 7 odlišných Wishworldů, z nichž každý má své vlastní téma.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno