Star Wars Jedi Fallen Order nemusel obsahovat souboje se světelnými meči, kvůli tomu, jak LucasFilm chrání Jedi.

V podcastu AIAS Game Maker, herní ředitel Stigg Asmussen odhalil, že LucasFilm nebyl spokojen s tím jak se Respawn chystá ve hře použít Jedi. 

“Nadhodil jsem: Hej, co kdybychom udělali hru o Jedi a jejich síle? A oni s tím nebyli vůbec v pohodě. Odložili návrh stranou a řekli: A co blastery a lovci odměn? To ale nebylo to, pro jsme sestavili náš vývojářský tým, to nás mohli rovnou požádat, abychom začali vyvíjet závodní hru. Nemyslím, že by s tím byl někdo spokojen,” říká Asmussen.

Postoj LucasFilm k používání Jedi přiměl tým k nalezení kompromisu, který jim umožnil představit Cal Kestise jako Padawana, který si musí své postavení jako Jedi zasloužit.

Přečti si  Valkyrie z Apex Legends je na holky, dokazují to hlasové linky a rozhovory

Star Wars Jedi: Fallen Order patří bezesporu mezi nejlepší Star Wars hry za poslední roky a to i přesto, že toto akční dobrodružství od Respawnu není v žádném směru revoluční, ale pro fanoušky franšízy to je velmi příjemný zážitek.

Star Wars Jedi: Fallen Order se hraje jako známá hra a to je, to v čem spočívá síla, ale i slabina této hry. Všechny prvky hry jsou dobře vytvořené a více či méně vychází z hlavní franšízy. Navzdory nedostatku inovací je hra od Respawnu jednou z nejlepších singleplayeových her loňského roku.

Star Wars Jedi: Fallen Order je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

5 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno