Společnosti Ubisoft a Massive Entertainment slibují v připravované hře Star Wars Outlaws, která je označována za ultimátní fantasy o padouších, rozsáhlý zážitek v otevřeném světě, a i když to bude znamenat spoustu žonglování s různými zločineckými syndikáty a udržování reputace u jednotlivých frakcí, neznamená to, že si nebudete moci najít čas na to, abyste si sedli a zahráli si třeba karty.

Ve skutečnosti to je přesně to, co budete moci dělat. Jak nedávno prozradil rating ESRB, ve hře Star Wars Outlaws bude k dispozici hratelný Sabacc, oblíbená karetní hra v univerzu Star Wars, která se objevila v celé řadě příběhů, včetně filmu Solo: A Star Wars Story z roku 2017.

Pro ty, kteří Sabacc neznají, jde o obdobu blackjacku a podle ratingu ESRB budou hráči moci ve hře „sázet herní měnu na Sabacc“. Je to až neuvěřitelné, ale Star Wars Outlaws bude dosud první hrou ze světa Star Wars, která bude obsahovat hratelnou verzi této karetní hry.

Přečti si  ový dynamický systém řízení F1 24 „Představuje významný posun v závodním zážitku,“ říká režisér

Star Wars Outlaws vychází 30. srpna pro PS5, Xbox Series X/S a PC. Ubisoft vzbudil jistou kontroverzi s Ultimate Edition hry – konkrétně s tím, že bonusová mise Jabba the Hutt je exkluzivní součástí balení za 130 dolarů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno