Star Wars Outlaws, nadcházející akční adventura s otevřeným světem od Massive Entertainment odehrávající se v Galaxy Far, Far Away, se má stát největší hrou léta a dnes během představení Ubisoft Forward jsme dostali nový pohled na hru v akci.

Nové herní záběry se většinou soustředí na rozlehlý svět hry a aktivity, se kterými se tam setkáte, včetně návštěvy Tatooine a Mos Eisley, včetně nechvalně známé kantýny.

Hloubkový ponor začíná tím, že Kay v arkádové hře v kantýně (která bude pravděpodobně hratelná ve hře) dosáhne nového nejvyššího skóre, načež se rychle vydá naverbovat nového společníka. Každý společník bude odborníkem v jiném oboru a umožní Kay naučit se nové dovednosti a schopnosti, od lockpickingu po bartering a další. (Zajímavé je, že na rozdíl od jiné typické hry s otevřeným světem své dovednosti ve Star Wars Outlaws nezlepšujete získáváním XP, ale spíše hledáním „expertů“, kteří vás mohou naučit nové dovednosti.)

Hluboký ponor dále představuje vesmírné lety a bojovou hratelnost, přičemž loď Kay Trailblazer se utká s piráty v okolí asteroidového pole v nepovinném souboji, který skončí tím, že hráč zachrání loď Pyke, což zase zlepší reputaci Kay u frakce Pyke.

Poté Kay dorazí do Mos Eisley na ostrově Tattooine, který je samozřejmě celý pod kontrolou Huttské frakce. Poté, co Kay přistane se svou lodí na planetě (vše se odehrává plynule, nutno podotknout), prozkoumá ikonické, fanoušky oblíbené město, které je ztvárněno v působivých detailech. Na stopu pistolníka, kterého chce naverbovat, se dostane vyptáváním v kantýně, což Kay zavede do kopců za městem.

Přečti si  RECENZE: Ghost of Tsushima na PC – port nad ničím nespekuluje a dává nám to nejlepší

V těchto prostředích budou hráči na speederu projíždět rozlehlou krajinou a divočinou. Kay dorazí do přísně střeženého skladiště, kde hluboký ponor využije příležitosti k předvedení stealth hratelnosti, kde se Kayina společnice Nyx také ukáže jako docela užitečná, Kay využije některé ze svých lockpickingových dovedností a pak je nevyhnutelně spatřena, což vede k totální přestřelce.

Vypadá to docela působivě a rozmanitěji než váš typický otevřený svět Ubisoftu. Potřebujete se dozvědět více o Star Wars Outlaws? Zde jsou klíčové vlastnosti…

  • Objevte galaxii plnou příležitostí – Prozkoumejte odlišné planety s rušnými městy a kantýnami, než závodíte na svém speedru rozlehlou venkovní krajinou. Každá planeta přináší nová dobrodružství, jedinečné výzvy a lákavé odměny, pokud jste ochotni podstoupit riziko.
  • Zažijte originální Scoundrel Story – Žijte životem vysoce postaveného psance. S Nixem po svém boku proměňte jakoukoli situaci ve svůj prospěch: bojujte se svým blasterem, překonejte stealth a gadgety nebo najděte ty správné okamžiky, abyste odvrátili pozornost nepřátel a získali převahu.
  • Pusťte se do riskantních misí – pusťte se do vysoce rizikových misí s vysokou odměnou od zločineckých syndikátů v galaxii. Ukradněte cenné zboží, infiltrujte tajná místa a přelstěte nepřátele jako jeden z nejhledanějších v galaxii. Každá vaše volba ovlivňuje vaši neustále se měnící pověst.
  • Naskočte do pilotního křesla – Řiďte svou loď, The Trailblazer, ve vzrušujících soubojích s Impériem a dalšími nepřáteli a najděte ty správné příležitosti k pronásledování, vyhýbání se a útoku, abyste získali převahu.

Hra je však také plná detailů, easter eggů a dalšího lore, které fanouškům mohly uniknout. Zástupce příběhového ředitele John Bjorling je rozebírá v novém hlubokém ponoru – podívejte se na něj níže.

Přečti si  Marvel’s Spider-Man 2 – Version 1.003.000 je k dispozici s osmi novými obleky

V první řadě, arkádový automat na začátku, Raven-6, je ve hře hratelný. Kay objeví další arkádové hry po celé galaxii. Svou roli hrají také protokolární droidi, které hráči využívají k tomu, aby se vymluvili ze situací (nebo si je ještě zhoršili).

Trailblazer, je odhalena jako lehká nákladní loď EML 850 používaná během Klonových válek k zajištění bezpečné přepravy přes nejrůznější prostředí. Jelikož se nikdy nedostala do sériové výroby, jedná se o vzácný prototyp s vlastním příběhem, než skončil v rukou hráče. Zatímco vedlejší aktivity na záchranu náhodné lodi se účastní spíše laskaví lidé, každý je vystaven riziku útoku vesmírných pirátů, od pašeráků až po syndikáty.

Po příletu na Mos Eisley v Tattooine se dozvíte, že na planetě je k objevení více než jedna osada. Podívejte se na celé video níže, kde najdete ještě více podrobností.

Ubisoft také vypustil nový přehledový trailer na hru Star Wars Outlaws…

 

Hra Star Wars Outlaws vychází 30. srpna pro PS5, Xbox Series X/S a PC.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno