Týdenní digitální a fyzické prodeje Starfieldu překonaly Resident Evil 4 Remake a Final Fantasy 16. Zároveň se hra stala nejrychleji prodávaným titulem roku. Informace pochází od GSD, které potvrzují, že Starfield je na předních příčkách.

Herní průmysl poznamenává, že je to nejrychleji prodávaná nová IP v roce 2023 a celkově pátý nejrychleji prodávaný titul. Prodeje v týdnu zahájení jsou před Final Fantasy 16 a Resident Evil 4 Remake , ale za Hogwarts Legacy, Diablo 4, The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom a Star Wars Jedi: Survivor.

Stojí za zmínku, že období předběžného přístupu Starfield umožnilo dalších několik dní prodeje ve srovnání s jinými tituly (s prémiovým upgradem debutujícím na sedmém místě). Přesto je to pro Microsoft stále velký úspěch, protože Forza Horizon 5 se stal největším startovacím titulem pro Xbox v Evropě pro celou generaci.

Přečti si  RECENZE: HyperX Cloud 3 Wireless - Vylepšení již tak skvělých sluchátek

Podívejte se na žebříčky GSD Top Digital + Physical Top 10 za týden končící 10. zářím. Můžete také zkontrolovat nejlepší prodeje za první týden v Evropě pro rok 2023. Starfield je k dispozici pro Xbox Series X/S a PC. 

Pozice Titul
1 Starfield
2 NBA 2K23
3 Titanfall 2
4 Grand Theft Auto 5
5 Red Dead Redemption 2
6 Need for Speed: Heat
7 Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege
8 Hogwarts Legacy
9 FIFA 23
10 Sid Meier’s Civilization 6

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno