V pondělních pozdních hodinách si odbyl premiéru pořad State of Play, streamované video od společnosti Sony, které mělo nastínit, co hráče na konzolích PlayStation čeká a nemine. Jednalo se o první díl a tak měli hráči různá očekávání a své modlitby směřovali hlavně k exkluzivitám jako Days Gone nebo The Last of Us: Part II. V našem článku jsme pro vás vybrali to nejzajímavější, co bylo během streamu k vidění.

State of Play odstartoval opravdu zhurta a společnosti Sony a Marvel oznámily pokračování spolupráce. Po Spidermanovi se mohou hráči těšit na dalšího oblíbeného hrdinu z řad Avengers, a to Iron-Mana. Exkluzivita pro PS VR dorazí ještě v letošním roce.

Dalším nášupem pro příznivce virtuální reality byl nový trailer na rozšíření Beyond pro No Man Sky, který hráčům nabídne podporu PS VR a to zcela zdarma. Beyond bude patřit mezi ty největší rozšíření, které studio Hello Games pro No Man Sky připravilo a důraz bude kladen hlavně na online multiplayer.

Přečti si  Dying Light 2 bude mít „mnohem více“ eventů v otevřeném světě, než měl první díl

Fakt, že Sony své VR platformě důvěřuje, stvrdilo představení několika dalších titulů, které si v budoucnu mohou hráči zahrát. Příjemně potěšila VR verze Everybody’s Golf, ale prostor dostalo i Five Night at Freddy’s nebo Blood and Truth od tvůrců London Heist.

Další upoutávka nám připomněla připravované Concrete Genie, které se po odkladu dočkáme na konci letošního roku. Hra vypadá velmi originálně a nadějně. Její šance navíc zvyšuje fakt, že i ona bude podporovat PS VR. Vůbec poprvé jsme mohli vidět trailer na připravovaný sci-fi thriller Observation, který má hráčům nabídnout možnost ovládat umělou inteligenci vesmírné lodi a tímto způsobem tak přijít na to, co se na ní událo. Observation vychází už za necelé dva měsíce, 21. května.

Přečti si  Screenshoty z buildu hry Starfield z roku 2018 se objevily na internetu

Prosby hráčů byli nakonec vyslyšeny a dostalo se i na zbrusu nový trailer na Days Gone, který nám dal možnost nakouknout pod pokličku příběhové linii jedné z nejočekávanějších her roku. Zde bychom si vás dovolili upozornit, že trailer toho ukazuje vskutku hodně (SPOILER ALERT). Days Gone vychází 26. dubna exkluzivně pro PlayStation 4.

První díl State of Play možná nenaplnil představy všech hráčů, ale nutno uznat, že jsme se dočkali několika dosud neviděných trailerů a došlo i na odhalení několika dat vydání či exkluzivního obsahu. Pořad měl své stále přehlídkové tempo a nedočkali jsme se tak žádného tlachání okolo. Na celý první díl se můžete podívat ZDE.

Dejte nám vědět do komentářů co zaujalo nejvíce vás a co byste si přáli vidět v druhém díle State of Play.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno