Na internet uniklo něco, co vypadá jako několik nových stránek plných spoilerů z art booku God of War Ragnarok.

Čekání na God of War Ragnarok bylo docela brutální, ale od vydání nás dělí jen pár měsíců. Jak byste očekávali od velkého AAA vydání, potenciální úniky se začaly s blížícím se vydáním objevovat častěji, přičemž některé nedávné jsou poměrně významné a obálka art booku toho prozradila trochu víc, než by měla.

Na internetu se objevil obrázek Odina, který na přinesl Dusk Golem, zasvěcenec známý pro své úniky her od společností Capcom a Konami, a zdá se, že má i nějaké další obrázky z umělecké knihy, které byly sdíleny online na Redditu. Naštěstí byly obrázky od té doby smazány, ale ten, kdo po nich skutečně touží, je jistě dokáže rychle dohledat. 

Přečti si  Naughty Dog říká, že původní trilogie Uncharted by potřebovala zásadní vizuální upgrade pro případný PC port

Obrázky, které sdílel Redditor gabriel4434, vypadaly opět jako z art booku hry a ukazovaly řadu různých scén a konceptů. Je těžké říct, co se některé z nich snažily ukázat díky vodoznaku, ale některé z nich poskytovaly více podrobností o sférách her, zatímco jiné ukazovaly scény, které jsme ještě neviděli. Žádný z nich nebyl celkově masivním spoilerem a na stejné úrovni jako odhalující Odinův design, ale jsou to zjevně věci, které Sony Santa Monica ještě nechce odhalovat.

I když existuje šance, že obrázky byly falešné, toto je vaše poslední varování před případnými spoilery God of Ragnarok pro případ, že by se ukázalo, že jsou legitimní.

Jeden z konceptů ukazoval Kratose bojujícího s Thorem, bez použití jeho Leviathan Axe nebo Blades of Chaos. I když od konce prvního dílu všichni tušíme, že se to stane, byl toto pravděpodobně největší spoiler, který se zatím objevil. Další z obrázků ukazoval něco, o čem mnozí spekulují, že se jedná o Heimdalla.

Přečti si  Star Wars Eclipse údajně představí novou rasu ve vesmíru Star Wars

Zbytek obrázků ukazuje různé frakce postav z různých říší her, včetně zobrazení téměř všech bohů Aesir ve hře stojících vedle sebe, trpaslíků, Helwalkerů a Elfů.

God of War Ragnarok vychází pro PS4 a PS5 9. listopadu 2022.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno