Streamer Call of Duty: Warzone narazil na dalšího hackera, který vyhrál kolo, a to navzdory zvýšeným opatřením proti podvádění ze strany Activisionu.

Activision společně s Raven Software neustále informují komunitu o tom, jak se snaží získat kontrolu nad hackerskou epidemií v Call of Duty: Warzone, zejména poté, co se zvýšil tlak komunity a řada streamerů informovala o tom, že kvůli nečinnosti společnosti tuto hru definitivně opouští.

Activision oznámil zákaz více než 60 000 hráčských účtů spolu se slibem opravit své metody proti podvádění. Activision chvíli vypadal, že řeší problém s hackováním, ale nyní se hackeři pomalu vracejí k Call of Duty: Warzone.

V nedávném streamu se fanoušek Call of Duty: Warzone Syndicate setkal s hackerem a byl jeho počínáním naprosto ohromen. Hacker se nijak netajil svými špinavými praktikami. Na záznamech je vidět, jak hacker s Kar98k sundává nepřátelé Warzonu jednoho za druhým, ba co více, dokonce dokonce střílí posledního protivníka přes zeď bez přímé viditelnosti. Streamer logicky sarkasticky poznamenal, jak chlubící se tweet Activisionu o tom, jak právě provedli další vlnu banování. 

Syndicate je jedním z mnoha tvůrců obsahu Call of Duty: Warzone, kteří se zavázali opustit hru, dokud se situace nezlepší. Po opakovaných problémech způsobených hackery ve Warzone se mnozí spojili a sdělili, že toho mají dost. Call of Duty: Warzone není férová a konkurenceschopná hra, jakou kdysi byla, a komunita si je toho plně vědoma.

Activision musí zcela přepracovat svůj systém boje proti cheaterům a začít například uživatelské účty vázat na mobilní číslo, nebo platební karty.

Přečti si  Nedostatek dodávek PS5 bude tento rok pokračovat sděluje finanční ředitel Sony

Call of Duty: Warzone je k dispozici zdarma na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X / S.

2 KOMENTÁŘE

  1. Ja kecům Activisionu taly nevěřím, nedávno proběhl update a hra je prostě hrozna, hra je sice od cheateru čistší ale vraci se zpet hráči co byli zabanovani takze proces jede dokola furt a furt
    Bugu jak nasekano a Activision zas nic nedela a ani se na vyzvy neozývá
    Ta hra bude do léta mrtvá a jestli ne tak to bude jedině zázrak

  2. To je asi pán dokonalý… Kazdej gamer ví že ve všech hrách jsou hackeři a nikdy se nezbavíš úplně všech.. ale s COD ten anticheat hodně zamával, osobně mi přijde že je hra tak o 70% hratelnějsí

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno