Před zítřejším oficiálním vydáním PS5 exkluzivního titulu Returnal, vydal generální ředitel a spoluzakladatel studia Housemarque Ilari Kuittinen prohlášení o hře a jejím vývoji.

Na oficiálním webu vývojáře Kuittinen sdílel několik myšlenek a také ze srdce poděkoval vydavateli Sony za to, že umožnilo studiu vytvořit něco nového a jedinečného jako je Returnal.

Právě jsme ukončili vývoj a zde v Housemarque se zhluboka nadechujeme,“ píše generální ředitel. “I když jsme oznámili, že Returnal se dostal do stavu GOLD, náš tým nepřestal pracovat na hře, aby ji dále vyvážil a vyleštil. Pravděpodobně je to asi těžko uvěřitelné, pokud nejste někým z oboru, ale vždy existuje něco, o čem si myslíte, že byste ho mohli vylepšit, přidat nebo vyleštit. Myslím, že není ani možné vyvinout „dokonalou“ hru, kde by si každý v týmu myslel, že jsme nyní dosáhli všeho, o čem jsme kdy snili. A proto jsme pracovali na day one patchi a snažili jsme se hru do poslední chvíle vylepšit ještě o něco více

Přečti si  FIFA 21 dorazí do Xbox Game Pass pro PC a EA Play 6. května

Když jsme v březnu 2017 téměř přesně před čtyřmi lety zahájili předprodukci hry, nikdy by nás nenapadlo, jak velkou produkci nakonec vyrobíme.” Při pohledu zpět je téměř nepochopitelné si myslet, že jsme pracovali na čtyřech (!) Různých projektech a v té době jsme měli pouze 50 lidí! Dokončovali jsme dva různé projekty, Nex Machina a Matterfall, prototypovali a experimentovali s projektem pro více hráčů, který jsme později pojmenovali Stormdivers, a zahájili malou předprodukci zcela nové hry.

Kuittinen dodává: „V době, kdy vydavatelé her stále méně a méně kreativně riskují, jsme opravdu vděční našemu vydavatelskému partnerovi Sony, který nám dal příležitost pracovat na něčem velmi riskantním a během celého projektu nám poskytoval fantastickou podporu. Jsme navždy vděční za tuto příležitost. “

Přečti si  Unikly první možné obrázky z Battlefieldu 6

Naši recenzi si budete moci přečíst již dnes ve 14:00 hod.

Returnal vychází exkluzivně pro PS5 30. dubna.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno