Dle nejnovějších informací, které kolují internetem se zdá, že vylepšená verze hybridní konzole Nintendo Switch s označením Pro by mohla mít OLED obrazovku a podporu 4K, navíc by měla dorazit s novým dokem a výrazně vylepšenou výdrží baterie.

Zvěsti o novém Switchi kolují po internetu od srpna loňského roku, kdy Bloomberg oznámil, že Nintendo plánuje upgradovaný model jejich hybridní konzoly. Nyní nadšený dataminer přichází s novými podrobnostmi o této případné vylepšené verzi konzole.

Dataminer SciresM přišel s těmito informacemi ve vláknu na ResetEra, kde informoval o vylepšení displeje, životnosti baterie a nové dokovací stanici, stejně jako tvrzení, že nová konzole má kódové označení Aula. SceriesM říká, že informace o grafickém vylepšení odhalil ve firmwaru a dodává, že tyto informace zatím nebyly oficiálně potvrzeny a klidně by se mohl mýlit. Pokud jde o displej konzole, uvádí, že „samotný tablet má rozhodně upgradovaný displej, kterým je OLED obrazovka.“

Přečti si  Do Rocket League míří NASCAR 2021 Fan Pack DLC

Zatímco nový model bude údajně používat OLED obrazovku, rozlišení tabletu bude pravděpodobně stejné, s podporou 4K pocházející z „4K Realtek čipu“ v novém doku. To by konzoli umožnilo výstup 4K v dokovacím režimu, spíše než v handheld režimu.

Dataminer také uvádí, že nová konzole bude mít „podstatně“ lepší životnost baterie a chlazení. SceriesM také spekuluje, že „hry budou jako„ vylepšené DSi “, nebo jako to, jak některé hry těží z PS4 Pro, přestože fungovaly na PS4.“

I když to rozhodně vypadá slibně, v tomto okamžiku je to čistě fáma a spekulace a to minimálně do oficiálního oznámení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno