Tento PS5 Slim je vytvořen na zakázku a nutno poznamenat, že vypadá velmi dobře.

Pro ty z vás, kteří měli to štěstí, že získali svou novou PS5, tak jistě budou souhlasit s tím, že první dojem, který z konzole měli je ten, že se jedná skutečně o velký stroj. Ano, dosud se jedná skutečně o největší konzoli společnosti Sony, kde překonává i vskutku masivní PS3.

Nicméně všechny PlayStationy s postupem času prošli generačními změnami a dočkali se svým tzv. Slim verzí a někdy i Ultra Slim, tak v tento okamžik jsme ještě poměrně daleko od příchodu této zmenšené verze PS5. Ovšem již nyní jeden technik a stavitel přijal tuto výzvu a vytvořil vlastní verzi PS5 Slim.

Přečti si  Games with Gold na červenec, Xbox Game Pass a další novinky

DIY Perks je oblíbený kanál YouTube, kde se jeho moderátor Matt zapojuje do různých projektů, jako je dřevěná PS5, výroba ponorky atd. Ovšem jeho nejnovějším projektem byla výroba PS5 Slim.

Jak Matt poznamenává, PS5 je dosud největší konzolí Sony, takže je Slim verze velmi lákavou myšlenkou, zejména proto, že žádná taková oficiální verze zatím neexistuje. Matt rozebere PS5 do posledního šroubku a podnikne drastické kroky s cílem vyrobit konzoli o tloušťce pouhé 2 cm. To není vůbec snadný úkol a ukazuje to Mattovy dovednosti.

Matt se během stavby potýká s problémem s přehříváním, které se projeví u Astro’s Playroom. Přehřátí bylo způsobeno napájecím zdrojem, který způsobil zamrznutí konzole. Zdá se, že vyrobit menší PS5 není vůbec snadné, ale Matt našel řešení tím, že do své uvařené miniaturní PS5 nainstaloval novou základní desku.

Přečti si  Periferní zařízení PS3 by mohla být kompatibilní s PS5, jak vyplývá z nedávného patentu

Nakonec se vše daří a Matt hraje na své PS5 Slim několik hodin Horizon Forbidden West a nakonec dosahuje díky integrovanému vodnímu chlazení velmi skvělých teplot. Podívejte se na celé video výše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno