Společnost Sony oznámila, že funkce PS Remote Play vyvinutá společností Sony Interactive Entertainment (SIE) je nově k dispozici pro televizory BRAVIA XR A95L 4K HDR QD-OLED díky nové aplikaci PS Remote Play pro Android TV.

Společnost Sony oznámila, že funkce PS Remote Play vyvinutá společností Sony Interactive Entertainment (SIE) je nově k dispozici pro televizory BRAVIA XR A95L 4K HDR QD-OLED díky nové aplikaci PS Remote Play pro Android TV.

Jednou z nejpozoruhodnějších vlastností služby PS Remote Play je možnost vzdáleného přístupu ke hrám z konzolí PS5® a PS4™. Pokud máte kompatibilní zařízení nebo televizor A95L připojený k vysokorychlostnímu internetu, můžete naplno těžit z možností systému PlayStation a užívat si své oblíbené hry pro konzole PS5 a PS4, které máte nainstalované na své konzoli – bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Otevírá se tak svět možností, který hráčům poskytuje přístup k jejich konzolím a umožňuje jim pokračovat ve všech dobrodružstvích, i když jsou mimo domov.

Zdroj: Sony

Funkce PS Remote Play v kombinaci s televizory Sony A95L umožňuje hráčům jednoduše přepínat mezi zařízeními a pokračovat ve hře přesně tam, kde ji přerušili. Tím je zajištěno ničím nerušené potěšení ze hry.

Přečti si  Veterán studia Naughty Dog se vrací po čtyřech letech působících ve studiích The Initiative a Deviation Games

Televizor BRAVIA XR A95L 4K HDR QD-OLED je jedním z prvních televizorů s operačním systémem Android, který využívá funkci PS Remote Play a stává se tak vstupní branou k neobyčejnému hernímu zážitku s využitím funkce PS Remote Play. Ponořte se do úchvatné grafiky, strhujícího herního zážitku a živého zvuku na velké, oslnivě jasné obrazovce QD-OLED.

Model A95L je vybaven inovovaným kognitivním procesorem XRTM se zcela novou technologií XR Clear Image, která zlepšuje redukci šumu a čistotu obrazu u scén zachycujících pohyb, omezuje rozmazání a přináší scény plné akce.

Model A95L navíc nabízí funkci Acoustic Center Sync, která synchronizuje zvukový systém televizoru se středovým kanálem kompatibilního soundbaru Sony, čímž z něj udělá středový reproduktor pro dokonalý domácí audio zážitek. Zákazníkům, kteří hledají ještě podmanivější prožitek ze zvuku, nabízí každý model v kombinaci se soundbarem Sony také funkci 360 Spatial Sound Mapping, která vytváří virtuální reproduktory a optimalizuje zvukové pole. Televizor je vybaven funkcí Acoustic Surface Audio+™, které vibracemi vytváří zvuk vycházející z celé plochy obrazovky. Zvuk se tak dokonale přizpůsobuje tomu, co se odehrává na obrazovce.

Zdroj: Sony

Řada A95L také umožňuje hráčům povýšit hraní na PlayStation® 5 na vyšší úroveň díky exkluzivním funkcím, jako je Automatické mapování tónů HDR a Automatický režim obrazu žánrů, které optimalizují kvalitu obrazu při hraní a streamování. Mezi další funkce patří také přehledné herní menu (Game Menu), kde si hráči mohou přizpůsobit nastavení podle svých preferencí, například zapnout nebo vypnout VRR nebo Motion Blur Reduction s rychlým přístupem. Herní menu také umožňuje uživatelům zvýšit jas v tmavých oblastech, aby mohli snadno rozpoznat objekty a protivníky pomocí funkce Black Equalizer. Na své protivníky mohou snadno mířit pomocí šesti typů zaměřovacích křížů. Novinkou letošního roku je možnost přizpůsobit si velikost obrazovky pomocí funkce Screen Size a soustředit se na hraní s menší, více soustředěnou obrazovkou.

Přečti si  Marvel’s Spider-Man 2 – Version 1.003.000 je k dispozici s osmi novými obleky

Další informace o PS Remote Play najdete na adrese: https://www.playstation.com/cs-cz/remote-play/

Bližší informace o televizorech Sony A95L naleznete na adrese https://www.sony.cz/bravia/products/a95l-series

Tituly, které vyžadují náhlavní soupravu VR (PlayStation VR nebo PlayStation VR2) nebo další periferní zařízení (jiné než bezdrátový ovladač DUALSHOCK 4, DualSense nebo DualSense Edge), nejsou se službou PS Remote Play kompatibilní.

Kompatibilní soundbary: HT-A9, HT-A7000, HT-A5000, HT-A3000.

K dispozici prostřednictvím připravované aktualizace firmwaru.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno