Podle tiskové zprávy hledá vedení Telltale Games jinou společnost, která by dokončila závěrečnou sezónu The Walking Dead s využitím jejich bývalých zaměstnanců.

The Walking Dead: The Final Season, by možná podle této zprávy mohla dostat svůj velmi potřebný konec. Nedlouho poté, co Telltale propustil většinu svých zaměstnanců, byla tato hra odebrána z digitálních obchodů, ale i přes to společnost vydala prohlášení, že se dívají po možnostech jak dokončit tuto sérii.

Zpráva společnosti Kotaku uvádí, že společnost Telltale jedná s dalšími společnostmi, aby dokončila závěrečnou sezónu s využitím bývalých vývojářů – – zpráva cituje anonymní zdroje, o nichž se uvádí, že jsou zapojeny do jednání.

Údajně, práce na třetí ze čtyř epizod byla téměř dokončena v době kdy došlo k uzavření většiny studia, přičemž práce na čtvrté a poslední epizodě právě začínaly.

Přečti si  Do Rocket League míří NASCAR 2021 Fan Pack DLC

Konečný výsledek případné dohody by podle této zprávy měl do vybrané společnosti přivést bývalé zaměstnance Telltale, přičemž finanční prostředky na dokončení série, by pocházeli z této nové firmy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno