Zítra oficiálně vychází Star Wars Battlefront 2 a některá média a streameři již vydávají své recenze. Někteří samozřejmě jak již mají ve zvyku hru chválí, ale ozývá se mnohem více kritiků a dá se říci, že Star Wars Battlefront 2 zažehlo u hráčů plamen nevole vůči finanční politice EA.

Kritika spočítá především ve finanční nenasytnosti vydavatele, Youtubeři dokonce udělali test a spočítali, že i po zlevnění hrdinů hra vyžaduje 4500 hodin grindu, aby došlo k odemčení všeho, co hra nabízí, případně by hráči museli utratit 2100 USD v mikrotransakcích. Dle jejich slov není hra vytvořena s láskou k hráčům, ale pouze pro zisk a velká řada hráčů to vidí a stále více kritizuje.

Některé hlasy hovoří o tom, že se jedná o AAA hru, která v sobě má mechanismy mobilních her, které jsou zcela zdarma, jen velmi pěkně vypadá. Kritici ve svých streamech říkají, že pokud hráči tuto hru koupí a dají EA za to peníze, tak si myslí, že se asi stane příští rok či dva?

Přečti si  HyperX uzavírá partnerství s týmem Red Bull Racing Esports

Streamer jménem Edgar tvrdí, že se jedná o nejhorší multiplayer za poslední roky, co měli možnost hrát, hra má údajně pokažené multiplayerové mechanismy, je špatně vybalancovaná, stále se jedná o pay 2 win a bohužel podprůměrnou hru ve velmi krásném kabátku. Za své také hovoří chat Edgarova streamu, kde další uživatelé a sledující vyjadřují svůj názor a rozhořčení.

Musí být radost připojit se do hry, kde řádí mikrotransakcemi naboostovaný jedinec, který je téměř nesmrtelný viz. video níže.

Uživatelé na Redditu EA a DICE varují, že pokud nedojde k odstranění všech těchto mechanismů dají hře 700 000 down vote a vyhlásí bojkot všem hrám od EA. *podle aktuální informace již 700k down vote dostali a jedná se tak o jednu z nejvíce negativních zpráv této stránky.

Přečti si  Nová postava Valkyrie ze sezóny 9, Apex Legends, má spoustu schopností

Světová média začínají napadat Disney, že nutí nezletilé do gamblingu a žádají Disney aby EA sebralo značku Star Wars. Společnost AMA již kvůli tomu začala údajně EA vyšetřovat. Ve světě již vznikla petice, že loot boxy jsou gambling a to i přes to, že PEGI a ESRB to tak nevidí.

Jsme velmi zvědaví na to, jak dlouho se Star Wars Battlefront 2 u hráčů udrží, jak moc velké prodeje hra zaznamená a hlavně jaký to bude, či nebude mít dopad na EA a jejich hry celkově.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno