Když se na herní scéně objevilo PlayerUnknown’s Battlegrounds, tak bylo jasné, že režim battle royale bude novým trendem, ze kterého aktuálně těží Fortnite, Call of Duty, Apex Legends a další.

Nicméně na scéně se objevuje nový hráč a tím je … Tetris?? To, co bylo po dlouhou dobu vtipem, se stalo jedním z největších překvapení prezentace Nintendo Direct, kde bylo oznámení této Switch exkluzivity nazvané Tetris 99. Koncept  Tetris 99 je jednoduchý: 99 hráčů se ve hře Tetris vyřazuje tak dlouho, dokud nezůstane jen jeden jediný. 

Tetris 99 je k dispozici zdarma všem předplatitelům služby Nintendo Switch Online. Tetris 99 je jistě bizarní, ale vždycky je hezké vidět nový vzhled klasického hlavolamu. Koneckonců,  Tetris  je jednou z nejoblíbenějších a nejpopulárnějších her všech dob, která se od 80. let 20. století objevovala na prakticky každé konzoli. A i dnes se tato hra těší velké oblibě, namátkou úspěch zaznamenala minulý rok hra Tetris Effect, která byla jednou z nejlepších VR her loňského roku. Tetris 99 by mohl zaznamenat podobný úspěch, především s ohledem na fakt, že je “zdarma” podobně jako Fortnite nebo Apex.

Tetris  99  je nyní k dispozici exkluzivně na Nintendo Switch.

Přečti si  Diablo Immortal potvrzeno pro letošní rok

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno