Když vývojář Ubisoft Massive oficiálně odhalil The Division 2, tak toho studio řeklo poměrně hodně, bylo slíbeno, že hra bude dostávat během prvního roku DLC zcela zdarma a také to, že druhý díl bude obsahovat raidy pro 8 hráčů a nakonec bylo potvrzeno i datum vydání.

Jediné o čem se během prezentace na E3 nehovořilo byla PvP část hry s Dark Zone. Nyní kreativní ředitel Ubisoft Red Storm Terry Spier na Twitteru oznámit, že The Division 2 bude také obsahovat Dark Zone. Vzhledem k tomu, že jedním z hlavních prodejních bodů prvního dílu byla právě byla PvE / PvP oblast zvaná Dark Zone, bylo zcela předvídatelné, že bude také součástí druhého dílu. Dark Zone navíc vytváří nepředvídatelné a velmi napínavé prostředí, i když co si budeme nalhávat, řada hráčů si velmi často stěžovala na to, že je Dark Zona nevyvážená, plná trolů a nepříliš dobře fungující.

Přečti si  Lost Judgment bylo oficiálně oznámeno a vyjde na konci září

Je dosti možné, že Ubisoft s druhým dílem tuto část hry o proti prvnímu dílu značně vylepší, nebo možná zcela přepracuje, také proto nese název Dark Zone Experience a ne jen Dark Zone. Doufejme, že se Ubisoftu podaří Dark Zone v druhém dílu mnohem více vyvážit a vylepšit natolik, že nebude příliš ovlivňovat PvE aktivity

The Division 2 vychází na PC, PS4 a Xbox One 15. března 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno