Agenti The Division se v druhém dílu hry nachází ve Washingtonu DC, který nabídl oproti původní hře lepší vyprávění a celkově lepší hratelnost. Nyní však nastala doba, kdy jsou hráči připraveni vrátit se zpět tam, kde to všechno začalo, tedy do New York City.

Warlords of New York je první hlavní expanzí pro The Division 2, která na PC, PS4 a Xbox One dorazí 3. března za 30$. Tato expanze označuje začátek obsahu roku 2 a zaměřuje se na misi, která zavede agenty zpět do zdecimovaného Manhattanu.

Toto pokračování přináší nové cesty k vylepšení vaší postavy a získání větší moci. Kromě zvýšení level cap úrovně na 40, vývojáři z Massive Studio zahrnuli nový nekonečný nivelační systém, který umožňuje hráčům utrácet zbloudilé tokeny SHD za drobné statové buffy. Podobně jako je tomu u Paragon systému z Diablo III, je tento nový meta-nivelační systém dalším způsobem, jak zvýšit schopnosti vaší postavy tak, jak chcete, vedle hledání nové kořisti.

Ještě více farmení ve snaze získat God-roll

Velkou změnou přicházející do lootu je zahrnutí položek „god-roll“, což jsou zbraně, které mají zvláštní sadu statistik, buffy, díky nimž se liší od dalších duplikátů. Vývojáři si všimli, že se hráči cítí ohromeni tím, jak byl růst postav zprostředkován, zejména s tím, kolik statistik bylo v nabídce zobrazeno. Kromě zefektivnění uživatelského rozhraní zařízení, které schovává některé z bezvýznamnějších statistik, byly také přepracovány nabídky dovedností, aby hráči mohli snadněji vybírat své schopnosti a rozhodovat o sestavování postav.

Staronový New York

Zatímco návrat do New Yorku pravděpodobně může vyvolat jistou nostalgii, tak je třeba vědět, že budete prozkoumávat zcela nové oblasti města v jiné sezóně, které zahrnují Battery Park, Twin Bridges, Civic Center a Financial District. Děj se odehrává osm měsíců po počátečním propuknutí a těsně poté, co na ostrov zasáhl katastrofický hurikán. Expanze se zaměřuje na hledání sekty nepoctivých agentů vedených zběhlým Aaronem Keenerem, který pracuje s brutální taktikou – která nyní zahrnuje nový kmen viru Black Friday. (scénář podobný Ghost Recon)

Přečti si  Nový trailer k Life is Strange: True Colors představuje Rangera parku Ryana

Nepřátele se usídlili v masivní pevnosti na Dolním Manhattanu a agenti divize musí vystopovat jeho čtyři poručíky a čelit novým a vylepšeným frakcím NYC, včetně vracejících se nepřátelských frakcí Cleaners a Rikers.

Postup podobný jako u Destiny 2

Zajímavé na Warlords of New York je to, že je to nejen nový endgame obsah pro stávající hráče, ale také dobrá příležitost pro nové hráče, kteří po zakoupení základní hry s tímto rozšířením mohou do hry naskočit rovnou na úrovni 30 a ponořit se svými kamarády přímo do děje Warlords.

První expanze si klade za cíl ukázat, co se stalo na Manhattanu a jak se věci nakonec v následujících měsících zhoršily. A stejně jako nedávné epizody DLC bude Warlords zahrnovat řadu nových dovedností a upgradů. V současné době vypadá Warlords z New Yorku jako zábavná revitalizace, která The Division 2 vrátí zpět do rukou hráčů. Ubisoft navíc stále plánuje, že přijde další sezóna obsahu, která bude zahrnovat New York a Washington DC.

Zde je plný přehled všeho, co přichází jako součást Warlords v New Yorku:

Kampaň

Agenti SHD jsou posíláni na Dolní Manhattan v reakci na nedávný biologický útok, jehož následkem byla smrt mnoha civilistů a agentů SHD. Vaším úkolem bude ulovit Aarona Keenera, který útok zorganizoval a o němž víme, že plánuje zahájit další útoky. Vaším úkolem je zastavit Aarona Keenera za každou cenu.

 • Nová maximální úroveň: 40

Rozšíření mapy: Dolní Manhattan:

 • 4 Pojmenované zóny
 • Fog of War – Prozkoumejte mapu a identifikujte zajímavá místa a aktivity.
 • Široká škála aktivit v otevřeném světě a nová tajemství a sběratelské předměty.

Otevřená ukončená kampaň:

 • Nepřátelé se nyní přizpůsobují vaší úrovni
 • Prozkoumejte Dolní Manhattan bez omezení úrovně

Pět různých vyšetřovacích linií, z nichž každá spojuje hlavní a vedlejší mise dohromady a vede vás příběhem:

 • 5 hlavních misí
 • 8 vedlejších misí
 • Hlavní mise a vedlejší mise jsou nyní propojeny.
 • Vylepšená bojová mechanika bossů
 • Odměny za jedinečnou dovednost

Frakce NYC

Zatímco Rikers and Cleaners mohou být veterány první hry známými jmény, nejsou to úplně stejné frakce, jak si možná pamatujete. V měsících, které uplynuly mezi těmito dvěma hrami, se frakce reorganizovaly po ztrátě svých vůdců, rostly další bitvy a nyní jsou v boji mnohem taktičtější. Kromě toho najdete také žoldáka praporu Last Man spolu s Black Tusk, protože zbytky kdysi silné žoldnéřské skupiny jsou nyní pod velením Black Tusk.

 • Rikers – Uprchlí vězni z vězení Rikers Island.
 • Čističe – Bývalí pracovníci v oblasti hygieny, kteří věří, že jediná cesta jak zastavit virus, je spálit ho.
 • Peacekeepers – civilní skupina složená z přeživších válečníků a bývalých členů JTF.

Legendární obtížnost

Nová Legendární obtížnost bude k dispozici agentům úrovně 40 ve vybraných pevnostech, nabízející nejnáročnější zážitek z PvE v divizi 2 mimo raidy. Nová, elitní sub-frakce Black Tusk vás jistě udrží na nohou prostřednictvím nové legendární umělé inteligence.

 • Rooseveltův ostrov
 • Budova kapitolu
 • District Union Arena

a mnoho dalšího.

The Division 2 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One. Warlords of New York vychází 3. března s cenovkou 30 $. Rozšíření bude spuštěno spolu s významnou bezplatnou aktualizací.

Přečti si  Hráči Apex Legends zjistili, že Revenant a Wraith se mohou dostat do trezoru World's Edge bez klíče

3 KOMENTÁŘE

 1. Rozsireni New York je financni looter predevsim pro Ubisoft. Celý rok se hra potýkala s řadou problémů. Verze s year one pass stála pri uvedeni hry v roce 2019 kolem 2.000 Kč. Zakladni hru nyni koupite za za 450 kc + one year pass za 186 kc. Za rozsireni New Yourk chce Ubisoft dalsich cca 1000 Kč. Pro nové hráče to je dobrá koupě cca 2000,- kc. Pro ty staré je to dost velky podraz za hru zaplati celkem 3.000,- kc. Ja osobně, co by stary hrac, rozsireni kupovat nebudu. Ubisoft jen taha z hracu penize. Hry jsou v době uvedeni na trh s chybami a opravy trvaji dlouho a pak se objevuji nove a tak stale dokola. Division 2 je tahac penez z hracu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno