Nedávné tchajwanské hodnocení klasifikace Skyrim Anniversary Edition, které bylo následně velmi rychle staženo, naznačuje, že by hra mohla dorazit na Switch.

Minulý rok Bethesda znovu vydala The Elder Scrolls 5: Skyrim. Skyrim Anniversary Edition oslavilo 10leté výročí hry a přineslo nová vylepšení, upgrady a doplnění obsahu do hry pro hráče na konzolích PlayStation a Xbox, vedle PC. Pokud jste si mysleli, že to bude na  nějakou dobu poslední vydání Skyrimu, možná jste se spletli.

Skyrim  je samozřejmě dostupný i na Nintendo Switch a absence Switch verze loňského uvedení Anniversary Edition  nezůstala bez povšimnutí. Zdá se však, že by se to mohlo brzy změnit. Skyrim Anniversary Edition  nedávno zveřejnila klasifikační hodnocení pro Nintendo Switch na Tchaj-wanu, a přestože bylo hodnocení mezitím staženo, Switch Brasil dokázalo předtím pořídit snímek obrazovky.

Vydání titulu pro Switch není ničím, co by bylo oficiálně potvrzeno, ale je velmi pravděpodobné, že k tomu dojde. Samozřejmě, že když bylo výše uvedené hodnocení staženo, musíme si klást otázku, zda to nebyla jen chyba, ovšem v takovémto případě, se chyby příliš často nedělají. Takže nyní nezbývá než čekat na oficiální oznámení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno