The Game Awards se vrátí na začátku prosince, kdy hostitel Geoff Keighley nazval letošní vydání „naší nejdůležitější show vůbec“.

Přestože byl rok 2020 pro herní průmysl velmi zásadní, tak kvůli nepřízni osudu byl do jisté míry i velmi komplikovaný. A právě proto Geoff Keighley před několika týdny potvrdil, že The Game Awards 2020 se budou konat online. A nyní již známe přesné datum konání.

Keighley dnes na Twitteru informoval, že The Game Awards 2020 se bude konat ve čtvrtek 10. prosince. Jak již bylo zmíněno dříve, show bude tento rok zcela online, aby se zabránilo šíření pandemie COVID-19. Show bude i tak opět vysílána z Los Angeles, ale letos se k ní přidají také podpůrná studiová místa v Tokiu a Londýně.

Přečti si  Nový patent společnosti Sony umožňuje hráčům registrovat se jako odborníci a pomáhat ostatním v reálném čase

“V roce 2020 nás videohry propojily a utěšily více než kdy jindy, a proto je The Game Awards v roce 2020 naší nejdůležitější show vůbec,” uvedl Keighley v tiskové zprávě. “Náš tým tvrdě pracuje na tom, aby poskytl inovativní a promyšlený program, který oslavuje dokonalost, ukazuje budoucnost a zesiluje důležité hlasy, které utvářejí budoucnost tohoto média.”

Jednou z nejzajímavějších informací je, že dosud nebyl stanoven deadline pro hry, které budou zařazeny do letošního udílení těchto prestižních cen.  V minulých letech byl tento termín stanoven na polovinu až konec listopadu. Po tomto termínu byly všechny vydané hry automaticky přesunuty do nadcházejícího ročníku. Keighley však říká, že se zatím nerozhodli, kdy bude toto datum stanoveno pro letošní rok. Je to zcela jistě především kvůli tomu, že v listopadu zasáhnou herní trh nové konzole a také velké herní tituly jako Cyberpunk 2077.

The Game Awards se uskuteční 10. prosince a vy je budete moci sledovat online spolu s námi. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno