The Last of Us Part 1 na PC se dočkal své první aktualizace, která doufá, že opraví některé problémy s výkonem a stabilitou hry.

Krátce po uvedení hry The Last of Us Part 1 na PC vydali vývojáři z Naughty Dog aktualizaci hry ve snaze opravit některé problémy, které nahlásili hráči.

Aktualizace číslovaná na verzi 1.0.1.5 se primárně zaměřuje na vylepšení stability a výkonu pro PC vydání The Last of Us Part 1. Naughty Dog uvedlo, že stále vyšetřuje problémy s výkonem hry.

The Last of Us Part 1 bylo vydáno na Steamu začátkem tohoto týdne a zaznamenalo poměrně velký úspěch, pokud jde o počty hráčů, a stalo se čtvrtým největším vydáním na Steamu pro PlayStation. Pro srovnání, největším uvedením byl God of War, následovaný Marvel’s Spider-Man Remastered a Horizon Zero Dawn.

Ve světle hráčů, kteří hlásili problémy s The Last of Us Part 1 na PC, Naughty Dog uvedlo, že bude pracovat na opravách a poskytovat aktualizace, „jak budou dostupné“. Studio vybízí hráče, aby zasílali své problémy, kterým mohou čelit.

Přečti si  Vydání systému PS5 Pro se skutečně dočkáme ještě letos

Poznámky k opravě:

  • Opraveno několik problémů souvisejících s výkonem a stabilitou, které mají dopad na některé uživatele. Poznámka: Probíhají další vylepšení a vyšetřování na základě zpětné vazby od uživatelů.
  • Přidány další diagnostické informace o pádech hry, které pomáhají při vyšetřování pády souvisejících s vytvářením shaderů a dalších běžných hlášených problémů se stabilitou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno