Kup nám pivo

Naughty Dog poskytl oficiální podrobnosti o vylepšeních, která můžete od remaku očekávat, a potvrdil několik nedávných úniků.

The Last of Us  jako franšíza by měla už být na úniky zvyklá. Nadcházející remake The Last of Us Part 1 byl v posledních dnech v v mnoha únicích a objevilo se několik nových podrobností o hře, z nichž mnohé jsou nelichotivé. Nyní, jak již bylo dříve slíbeno, Naughty Dog a Sony vydali dlouhý nový trailer, který poskytuje nové detaily a záběry ze hry – tentokrát v oficiální podobě.

Mnoho zde odhalených detailů je v podstatě potvrzením dříve uniklých informací. Některá klíčová herní vylepšení z The Last of Us Part 2 se nedostala do Part 1, včetně možnosti lehnout si na břicho, plazit se nebo uhýbat, ale některé funkce přeci jen přibyly, jako jsou vylepšené pracovní stoly, přizpůsobení pohybu, lepší fyzika, a vylepšení AI.

Přečti si  Sony si podala patent, kde tlačítka ovladače mění tvrdost podle hry

Hra bude také obsahovat dva grafické režimy – jeden cílící na nativní 4K při 30 FPS a druhý cílící na dynamické 4K při 60 FPS. Podporována je také haptická zpětná vazba DualSense a adaptivní spouště a 3D zvuk.

Mezitím Naughty Dog také potvrzuje, že oblíbený režim fanoušků permadeath, který byl přidán do The Last of Us Part 2 po uvedení na trh, bude součástí nadcházejícího remaku, kromě režimu zaměřeného na speedrun, nových odemykatelných kostýmů a více. Zahrnuto je také více než 60 možností usnadnění (včetně nového režimu zvukového popisu), což je více než to, co měl Part 2.

ASUS Strix GS-BE7200

Více podrobností najdete ve videu níže.

The Last of Us Part 1 vychází pro PS5 2. září. Verze pro PC je také ve vývoji, ale momentálně nemá datum vydání.

Sledujte Game Press na Google, abyste dostávali naše novinky a recenze do svých feedů a vše věděli hned.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno