Naughty Dog poskytl oficiální podrobnosti o vylepšeních, která můžete od remaku očekávat, a potvrdil několik nedávných úniků.

The Last of Us  jako franšíza by měla už být na úniky zvyklá. Nadcházející remake The Last of Us Part 1 byl v posledních dnech v v mnoha únicích a objevilo se několik nových podrobností o hře, z nichž mnohé jsou nelichotivé. Nyní, jak již bylo dříve slíbeno, Naughty Dog a Sony vydali dlouhý nový trailer, který poskytuje nové detaily a záběry ze hry – tentokrát v oficiální podobě.

Mnoho zde odhalených detailů je v podstatě potvrzením dříve uniklých informací. Některá klíčová herní vylepšení z The Last of Us Part 2 se nedostala do Part 1, včetně možnosti lehnout si na břicho, plazit se nebo uhýbat, ale některé funkce přeci jen přibyly, jako jsou vylepšené pracovní stoly, přizpůsobení pohybu, lepší fyzika, a vylepšení AI.

Hra bude také obsahovat dva grafické režimy – jeden cílící na nativní 4K při 30 FPS a druhý cílící na dynamické 4K při 60 FPS. Podporována je také haptická zpětná vazba DualSense a adaptivní spouště a 3D zvuk.

Mezitím Naughty Dog také potvrzuje, že oblíbený režim fanoušků permadeath, který byl přidán do The Last of Us Part 2 po uvedení na trh, bude součástí nadcházejícího remaku, kromě režimu zaměřeného na speedrun, nových odemykatelných kostýmů a více. Zahrnuto je také více než 60 možností usnadnění (včetně nového režimu zvukového popisu), což je více než to, co měl Part 2.

Více podrobností najdete ve videu níže.

The Last of Us Part 1 vychází pro PS5 2. září. Verze pro PC je také ve vývoji, ale momentálně nemá datum vydání.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno