Aktualizováno – The Last of US Part 2 může být odloženo, ale jen o několik týdnů
Domů » Hry » Novinky » Aktualizováno – The Last of US Part 2 může být odloženo, ale jen o několik týdnů

Aktualizováno – The Last of US Part 2 může být odloženo, ale jen o několik týdnů

Aktualizováno:

Neil Druckmann potvrdil, že The Last of Us Part 2 nesplní své původní vydání 21. února. V příspěvku na blogu PlayStation oznámila Druckmann nové datum vydání hry: 29. května.

Původní zpráva

The Last of Us Part 2 by mělo podle nedávného oznámení být vydáno 21. února 2020, ale jak se zdá, tak se hry můžeme dočkat i o několik týdnů později.

Není to tak dávno, co společnost Sony během třetího vydání State of Play oficiálně oznámila únorové vydání The Last of Us Part 2, ovšem toto datum tak nemusí zůstat, alespoň to v nejnovější zprávě sděluje Jason Schreier z Kotaku.

Ten se údajně ze dvou různých zdrojů dozvěděl, že pokračování by mělo být odloženo, ale jen nepatrně. Pravděpodobně The Last of Us Part 2 dorazí na PlayStation 4 na jaře 2020. Pokud je to pravda, tak hra bude odložena jen o několik týdnů.

Přečtěte si  Nová ukázka z Nioh 2 se zaměřuje na příběhovou kampaň

Již včera se objevily první známky toho, že se něco děje, pokud jde o exkluzivní titul Sony. Známý analytik a zasvěcenec Daniel Ahmad tweetnul, že v o jedné hře uslyšíme „nečekané“ zprávy. Přičemž odložení TLOU 2 již pronásledovala fóra jako pravděpodobnou možnost pro tuto zlověstnou zprávu.

Kromě toho by to nebylo poprvé, kdy Naughty Dog odložilo svou hru krátce po prvním oznámení termínu vydání, jelikož Uncharte 4 a první The Last of Us na tom byly stejně.

Zatím nebylo nic oficiálně potvrzeno a tak je třeba tuto informaci považovat za spekulaci, ale na oficiální oznámení se netrpělivě čeká.

Přečtěte si  Hideo Kojima hovoří o dalších projektech, včetně „velké“ hry

The Last of Us Part 2 vychází 29. května 2020 exkluzivně na PlayStation 4.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

5 komentářů
  1. Profilový obrázek
Další doporučené příspěvky
 
Nová aktualizace Days Gone zmenšuje hru o 22 GB

Hrajete Days Gone a chcete trochu více místa na vašem...

Centrum nastavení ochrany osobních údajů