Informační boom kolem The Last of Us Part 2 je opravdu masivní aby také ne, když se jedná o jednu z nejočekávanějších PlayStation 4 exkluzivit příštího roku.

Nyní tu máme informaci, která tak trochu potvrzuje velikost hry. Nedávno se objevily informace o tom, že hra bude natolik veliká, že bude vydána na dvou Blu-ray discích a nabídne tak masivní příběhový zážitek, že se nedostalo ani na výrobu multiplayeru.

Nyní studio tyto předešlé zprávy potvrzuje informací, že  The Last of Us Part 2 nabídne přesně o 50% více obsahu než první díl. Informaci sdělil v rozhovoru s GamerBravesem vedoucí výpravy Naughty Dog Haley Gross, který uvedl:

Hra je asi o 50% větší, ale je to gigantický projekt, nejen v délce, ale také všechny naše úrovně jsou větší a širší, máme mnohem více scén, máme více postav, máme více animací, máme rozsáhlejší melee systém a hra je ve všech ohledech větší a lepší.

Přečti si  STALKER 2 bude „velmi dlouhou hrou“ nabízející obsah na „stovky hodin“

Pokud jde o herní dobu, potom by nás The Last of Us Part 2 mělo zabavit na asi 23 hodin, za předpokladu, že k dohrání prvního dílu jste potřebovali v průměru 15 hodin. Neberte však toto pravidlo tří zcela doslovně.

Mezitím se můžete níže podívat na nové video nazvané Inside the Demo, kde Neil Druckmann hovoří o tom, jak chtěl, aby se nepřátelé více rozrostli a ještě více se zvýšilo napětí, se kterým hra skončila.

The Last of Us Part 2 vychází 21.února 2020 exkluzivně na PS4.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno