Po velmi dlouhé odmlce, která trvala téměř celý minulý rok, se společnost Nacon konečně rozhodla ukázat více z nadcházející hry The Lord of the Rings: Gollum.

Vydavatel hru ukáže během své další akce Nacon Direct 9. března.

Hra byla původně oznámena již v roce 2019, Glum byl několikrát odložen a nejnovější termín vydání je stanoven na červenec 2023.

Jsme odhodláni splnit očekávání naší komunity a odhalit nevyřčený příběh Gluma způsobem, který ctí vizi JRR Tolkiena,“ uvedlo studio v době oznámení posledního odkladu.

Glum je akční dobrodružný titul založený na příběhu, ve kterém hráči převezmou roli titulní postavy. Příběh hry se odehrává souběžně s událostmi v rámci Společenstva prstenu.

Přečti si  Elden Ring Shadow of the Erdtree v launch traileru

Přestože je pro příběh od JRR Tolkiena životně důležitá, mnoho částí Glumova pátrání dosud nebylo podrobně popsáno,“ říká vydavatel. „V Pánovi prstenů: Glum™ můžete zažít tento příběh. Od doby, kdy byl otrokem pod Temnou věží, až po pobyt u elfů z Temného hvozdu.

Použijte stealth, hbitost a mazanost, abyste přežili a překonali to, co je před námi. Vyšplhejte, skočte a probojujte se kolem nebezpečí nebo na výhodná místa.“

Očekává se, že Glum bude spuštěn někdy mezi dubnem a zářím 2023. Původně byl plánován pro konzole poslední i současné generace v roce 2021, ale nepadlo ani slovo o tom, zda se platformy vydání změnily.

Kromě Gluma přinese Nacon také nový pohled na RoboCop: Rogue City.

Přečti si  RECENZE: HyperX Cloud 3 Wireless - Vylepšení již tak skvělých sluchátek

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno