Vydavatel Nacon a vývojář Daedalic Entertainment zveřejnili nový příběhový trailer k The Lord of the Rings: Gollum

Jak by naznačoval název traileru, místo toho, aby se soustředil na předvádění hry, zaměřuje se místo toho na příběh hry.

Podle traileru se Pán prstenů: Glum bude z velké části odehrávat během prvních kapitol Společenstva prstenu, přičemž síly dobra i zla budou Gluma hledat.

Fanoušci Pána prstenů se budou moci také těšit na několik známých postav, včetně Gandalfa, a dokonce i některé pozdější postavy z knih, jako je monstrózní pavouk Shelob.

Trailer nám také umožňuje nahlédnout do herního ztvárnění některých z nejznámějších míst z Pána prstenů, včetně idylických elfských lesů, zvlněných plání, temných dungeonů a dokonce i samotného Mordoru.

Přečti si  Původní Resident Evil byl v Evropě hodnocen pro PC

The Lord of the Rings: Glum stále nemá pevné datum vydání kromě vágního okna vydání v roce 2023. Hra měla původně vyjít 1. září 2022, ale od té doby byla odložena na letošní rok.

Finanční zpráva Nacon z ledna odhaluje, že The Lord of the Rings: Glum je naplánován na vydání v první polovině fiskálního roku 2023-24, což znamená, že jeho vydání se pohybuje mezi 1. dubnem a 31. zářím.

The Lord of the Rings: Gollum vyjde na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno