Tintin imaginatio, Microids a Pendulo Studios oznámili, že Tintin Reporter: Cigars of the Pharaoh vyjde 7. listopadu na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X/S. V roce 2024 je také plánováno vydání pro Nintendo Switch. .

Hra bude k dispozici také v limitované edici a sběratelské edici pro konzolové verze. Limitovaná edice bude obsahovat oficiální Steelbook a tři pohlednice vedle samotné hry, zatímco sběratelská edice bude navíc obsahovat zápisník, 160stránkový artbook a originální figurku.

Původně oznámené před třemi lety, okno vydání pro rok 2023 pro Tintin Reporter: Cigars of the Pharaoh bylo oznámeno již v srpnu 2022. Hra již dříve získala upoutávku, která nám poskytla dobrý pohled na její celkový vzhled a tón.

Tintin Reporter: Cigars of the Pharaoh se bude točit kolem záhad kolem egyptských faraonů, jak by jeho název mohl napovídat, a bude to celosvětové dobrodružství s Tintinem a jeho psem Snowym. Hra provede hráče řadou lokací, včetně Egypta, Indie, Arábie a dokonce i na Dálném východě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno