A TOTAL WAR™ SAGA: TROY™ PRÁVĚ VYCHÁZÍ A JE pouze dnes tj. 13. srpna ZDARMA!

SEGA® Europe Ltd. a The Creative Assembly™ Ltd. s hrdostí oznamují vydání hry A Total War Saga: TROY™ na PC pro Windows. Série Total War™ získala ocenění BAFTA a hra TROY vyjde jako první z této série v obchodě Epic Games Store, kde bude zdarma pro všechny hráče, kteří využijí tuto nabídku v prvních 24 hodinách po vydání. TROY se také jako první titul v sérii soustředí na dobu bronzovou a vydává se v dějinách nejdál za příběhy epického dobývání.

Hra TROY bere inspiraci z Iliady, Homérova rozsáhlého příběhu o lásce a krveprolití, soustředí se na trójskou válku, důležitou historickou událost, a přivádí tento střet k životu jako nikdy předtím. Hráč se v této válce chopí hlavní role jednoho z epických hrdinů oné doby a bude mít za úkol velkolepou Tróju buď ubránit, nebo ji srovnat se zemí.

Hra TROY nabízí hráčům autentické zobrazení této mytické doby a také celou řadu inovací jak v kampani, tak v hratelnosti bitev. Přináší nové způsoby úpravy frakce, jako je např. mechanika Božské vůle, dechberoucí helénské umění z reálného světa a úplně novou ekonomiku založenou na více zdrojích, což je další prvenství v sérii Total War.

Přečti si  Na louce - Příroda je skutečně ráj...

„Ve hře TROY jsme stvořili opravdu jedinečný zážitek ze série Total War“ říká vedoucí herního týmu Maya Georgieva„Jsme neuvěřitelně hrdí na to, jak se našemu týmu tady v Creative Assembly Sofia podařilo přivést toto epochální období k životu, a považujeme to za výborný krok kupředu na cestě série Total War Saga.“

Total War Saga: TROY vychází pro PC exkluzivně na Epic Games Store dnes 13. 8. 2020 v 15:00 a na dalších digitálních platformách pro PC, včetně služby Steam, bude k dispozici od srpna 2021.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno