Společnost Creative Assembly oznámila, že Total War: Warhammer 3 vyjde na PC na konci tohoto roku prostřednictvím služby Steam a Epic Games Store.

Tento díl má hráče uvrhnout do kataklyzmatického konfliktu zuřícího mezi zkázonosnými démonickými silami a strážci světa smrtelníků.

Ve hře Total War: WARHAMMER III bude každé vaše rozhodnutí určovat podobu nadcházejícího konfliktu, který otřese realitami. Od záhadných Zemí východu po démony zamořenými Říšemi Chaosu. Užijte si v tomto epickém vyvrcholení trilogie Total War: WARHAMMER strategické hraní v měřítku, jaké jste ještě neviděli.

Představeny budou nové ikonické rasy z deskových her World of Warhammer Fantasy Battle (včetně Kisleva a Kataje, které zde zažijí svůj videoherní debut) společně s frakcemi Chaosu – Khornem, Nurglem, Slaaneshem a Tzeentchem. Hráči povedou válku s tou nejrozmanitější sestavou legendárních hrdinů, gigantických monster, létajících příšer a magických schopností, které kdy tato série spatřila.

Přečti si  Blizzard za poslední 3 roky ztratil 29% své hráčské základny

„Naše vize byla od začátku taková, že jsme chtěli vytvořit sérii, která bude pro hráče neuvěřitelnou cestou světem, který všichni tolik milujeme,“ řekl režisér hry Ian Roxburgh. „Obrovská podpora našich hráčů, která zajistila úspěch prvních dvou dílů, posunula naše ambice do nových výšin. Nemůžeme se dočkat, až si to všichni zahrají.“

„Zručnost, nadšení a autentičnost světa Warhammeru, které studio Creative Assembly během těch let vložilo do proslulé franšízy Total War Warhammer, byly pro nás ve společnosti Games Workshop a pro fanoušky po celém světě potěšením,“ prohlásil Jon Gillard, globální ředitel licencování. „Vytváření a vyvíjení armád Kataje a Kisleva pro tento projekt byla pro naše designéry opravdu zábava a těšíme se, až v tomto obrovském třetím díle série vytáhnou do pole.“ Na začátku nové velkolepé kampaně dostanete za úkol zachránit, nebo využít sílu umírajícího boha. Každá z ras nabízí jedinečnou cestu děsivou Říší Chaosu, která vyvrcholí v závěr, jež rozhodne o osudu světa.

Přečti si  Demo Resident Evil Village je od dnešního dne k dispozici na všech platformách

Nadcházející konflikt zachvátí všechny. Pokoříš své démony? Nebo je ovládneš?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno