Hrajte za čtyři vojáky v Task Force One napříč několika válečnými scénami, když se pokoušíte sundat nového nacistického vůdce Heinricha Freisingera.

Nový trailer k Call of Duty: Vanguard od Sledgehammer Games je nově vydán a po všech posledních detailech k multiplayeru se tento mnohem více zaměřuje na příběh. Představuje různé válečné scény, ve kterých budou hráči bojovat, od Pacifiku a severní Afriky až po západní a východní frontu. Podívejte se níže.

Vanguard , který působí jako příběh původu speciálních sil Task Force One, vidí Arthura Kingsleyho, Polinu Petrovou, Wade Jacksona a Lucase Riggse, kteří bojují proti nacistům. V jakémsi alternativním historickém scénáři je většina příběhu zasazena do období po Hitlerově smrti, kde má říši nyní na starosti Heinrich Freisinger z gestapa. Je úkolem Task Force One, aby ho se jej zbavili.

Toto je samozřejmě pouze jedna z kampaní, které budou přítomny – režim Zombies, o který se stará Treyarch, má také svůj vlastní příběh. Jako prolog příběhu ve hře Call of Duty: Black Ops Cold War pokračuje příběh Dark Aether. 

Call of Duty: Vanguard vychází 5. listopadu pro Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno