Kup nám pivo

Pokud vás kampaň a multiplayer Call of Duty: Black Ops 7 nezaujaly, podívejte se na odhalení nového režimu Zombies, který je podkreslen skladbou „Highway to Hell“ od AC/DC. Po Reckoning se Ashes of the Damned odehrává výhradně v Dark Aether s osmi postavami, od zavedených hrdinů až po loňskou novou partu.

Dark Aether nabízí pokroucené verze šesti klasických lokací, od Janus Towers v Liberty Falls po The Fog, kde se hemží agresivnějšími hrůzami. K prozkoumání těchto oblastí budete potřebovat dopravní prostředek, a tady přichází na řadu Ol‘ Tessie.

S pomocí T.E.D.D. se může proměnit v zázračné vozidlo s věžemi, pancířem a třemi hlavami Mimiců vpředu. Ray Gun se vrací jako zázračná zbraň, ale hráči mohou také použít Necrofluid Gauntlet k přitahování předmětů z dálky (včetně vlastních projektilů).

Přečti si  Stellar Blade Blood Rain oznámeno na Summer Game Fest

Ashes of the Damned vychází společně s Call of Duty: Black Ops 7 14. listopadu, ale režim Survival bude k dispozici v beta verzi od 5. do 8. října (předobjednávky získají přednostní přístup již 2. října). Více informací o multiplayerovém obsahu beta verze najdete zde.

V předchozíí zprávě jsme představili také nové postavy Zombie režimu, více o tom zde.

ASUS For Ludens Who Dare

Sledujte Game Press na Google, abyste dostávali naše novinky a recenze do svých feedů a vše věděli hned.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno