Ubisoft společně s Massive Entertainment včera vydali Title Update 3, který v sobě přináší obsahový milník v podobě prvního raidu pro 8 hráčů s názvem Operation Dark Hours.

V netrpělivě očekávaném raidu bude na hráče čekat překonání několika náročných cílů a bossů. Raid navíc hráčům nabídne tři nové soupravy a novou exotickou útočnou pušku Eagle Bearer. Níže přiložený trailer k raidu prozrazuje něco málo z toho, nač se hráči již zítra 16. května mohou těšit.

Massive Entertainment také oznámilo, že odmění hráče, kteří jako první dokončí raid Operation Dark Hours. Konkrétně, první tým, který to dokáže bude mít své „fotografie a jména členů týmu” vyobrazeny v Bílém domě, tedy hlavním táboře The Division 2. Zatímco tato speciální cena je vyhrazena pouze jednomu týmu, není to jediná odměna za dokončení raidu. Ti, kteří dokončí raid do týdne od jeho spuštění tedy od 16. května do 23. května, dostanou pamětní nášivky a všichni, kteří se do raidu vydají dostanou ikonu pro klanový banner a trofej do klanového prostoru.

Přečti si  Starfield nevyjde v tomto roce

The Division 2 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno