Vývojáři z Treyarchu, kteří mají na svědomí letošní díl Call of Duty: Black Ops 4, začali dráždit fanoušky režimu Blackout informacemi o prvních změnách obří mapy tohoto režimu.

Pokud patříte mezi fanoušky Blackout režimu a trávíte v něm každou volnou chvíli, pak jistě začínáte toužit po změnách mapy, kterou v těchto dnech již musíte znát jako svoje boty. A jak se zdá, tak na tuto změnu nebudete muset čekat dlouho.

Dle dostupných informací je totiž mapa připravena tak, aby do ní byla přidána loď Hijacked a to do režimu s 88 hráči na mapě. Před několika hodinami totiž vydal Treyarch tweet, který obsahuje radar s pulzujícím bodem uprostřed vody mezi Nuketown Island a Construction Site, což neodpovídá ničemu, co se aktuálně na mapě nachází.

Přečti si  Do Sackboy: A Big Adventure míří nové odměny, výzvy a turnaje

I když to není oficiálně potvrzeno, tak nejpravděpodobnější spekulací je, že se bude jednat o přidání jedné z nejpopulárnějších map nazvané Hijacked z Call of Duty: Black Ops 2.

A kdy že by se mohli fanoušci režimu Blackout dočkat? Dle všeho by to mohlo být již příští týden, konkrétně 11.prosince.

Call of Duty: Black Ops 4 je nyní dostupné na PC, PS4 a Xbox One.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno