Podívejte se na motocyklovou závodní hru TT Isle of Man: Ride on the Edge 3, která je nyní k dispozici na herní platformě, kterou si vyberete.

Závodní motocyklistická hra TT Isle of Man: Ride on the Edge 3 nyní vychází na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch. Na oslavu vydání hry vydal vydavatel Nacon launch trailer, na který se můžete podívat níže.

TT Isle of Man: Ride on the Edge 3 obsahuje to, co vydavatel popisuje jako přístup „otevřených silnic“. To znamená, že hráči nyní mohou volně projíždět a prozkoumávat více než 120 mil silnic na ostrově Man. To zahrnuje oficiální trasu Tourist Trophy, která byla ve hře znovu vytvořena v měřítku 1:1.

Přečti si  Dragon Age: The Veilguard vám umožní přepínat mezi 2 zbraněmi uprostřed boje, jde o to mít pod kontrolou každou jednotlivou akci

Vedle trasy Tourist Trophy bude TT Isle of Man: Ride on the Edge 3 obsahovat také další oficiální soutěže, které se konají ve stejnou dobu na jiných trasách, jako jsou závody St John’s a Clypse.

Hra také nabízí několik možností přizpůsobení pro hráče, včetně přizpůsobení hry pomocí různých pomůcek řízení a režimů obtížnosti. Hráči si také mohou upravit svá kola vylepšováním různých částí.

Při uvedení na trh obsahuje TT Isle of Man: Ride on the Edge 3 25 oficiálních jezdců, 39 motocyklů Superbike a Supersport, 32 tratí a 11 různých typů aktivit. Hra také obsahuje multiplayer, který umožňuje otevřené nebo soukromé lobby, stejně jako týdenní a měsíční online soutěže.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno