Turnaj Apex Legends Global Series začne v lednu 2020
Domů » Hry » Novinky » Turnaj Apex Legends Global Series začne v lednu 2020

Turnaj Apex Legends Global Series začne v lednu 2020

18.12.2019
Publikoval:

Apex Legends Global Series je obrovská řada turnajů, které vyvrcholí korunováním prvních mistrů světa Apex Legends.

Společnosti EA a Respawn Entertainment oznámily, že vydavatelský a vývojářský tým brzy rozjede globální seriál Apex Legends Global Series. Tato série online i live událostí umožní hráčům PC soutěžit o více než 3 miliony dolarů. První událost bude zahájena na začátku roku 2020. 

https://twitter.com/PlayApex/status/1206998383795167232

Apex Legends Global Series bude založeno na bodovém systému, který rozhodne o tom, kteří hráči budou pozváni do čtyř různých událostí. V zásadě budou hráči, kteří splňují minimální požadavky na PC, moci soutěžit v online a vybraných live přenosech. Pokud nashromáždíte dostatek bodů, budete vybráni k účasti na různých událostech.
První tři události budou pro 100 tříčlenných týmů z celého světa. Čtvrtá hlavní událost bude jako velké finále, ve kterém se 60 týmů utká o prize money v celkové výši 1 milion dolarů a titul mistra světa Apex Legends Global Series.
Toto je důležitý krok pro Apex Legends. ESport je hlavním faktorem úspěchu multiplayerových her a zdá se, že EA a Respawn vynakládají spoustu úsilí a peněz na to, aby tato série turnajů byla co největší. Věříme, že pro kopmunitu to bude opravdu velká věc.
První online akce Apex Legends Global Series začne 25. ledna. První major se koná v Arlingtonu v Texasu ve dnech 13. až 15. března. Pokud máte touhu zúčastnit se, potom je nejvyšší čas začít řádně trénovat.

Další doporučené příspěvky
 
Neil Druckmann: O vydání The Last of Us Part 2, demu i práci z domova

The Last of Us Part 2 bylo před několika dny...