Pixelopus je first-party studio společnosti Sony, které stojí za skvělou hrou Concrete Genie, nyní oznámilo, že hledá pár nových talentovaných lidí, kteří budou pracovat na dosud neoznámeném titulu pro PS5.

Nedávný seznam pracovních míst sdílený na LinkedIn odhalil, že Pixelopus, vývojář akčního dobrodružného titulu Concrete Genie, nyní pracuje na hře pro PS5. 

First-party studio společnosti Sony se v současné době snaží najmout dva softwarové inženýry, kteří by pracovali v sídle společnosti v San Mateu v Kalifornii. První pozice je pro senior game engine programátora a druhá pro senior gameplay programátora. Tito nový zaměstnanci budou mít  příležitost pracovat na „novém a vzrušujícím dobrodružství PlayStation 5“, bohužel však nebyly odhaleny žádné další podrobnosti o tomto nadcházejícím titulu.

Senior programátor her najatý pro práci ve společnosti Pixelopus bude v ideálním případě osoba ovládající programování v C, C ++ a zkušenostmi s prací s Unreal Engine 4 a sadou PlayStation Software Development Kit nebo SDK. Budou schopni navrhovat a implementovat herní enginy způsobem, který zvyšuje funkčnost, výkon a efektivitu paměti, a musí mít alespoň šest let odborných pracovních zkušeností, magisterský titul nebo ekvivalentní kombinaci těchto dvou požadavků. 

Druhá pozice softwarového inženýrství, která je v současné době v Pixelopus otevřená, má podobnou kvalifikaci jako první, co se týče programovacích jazyků, ale znalost PlayStation SDK bude považována za přínosnou, nikoli požadovanou. Osoba, která se uchází o pozici staršího programátora her ve společnosti, bude potřebovat buď bakalářský titul, nebo dvouletou praxi nebo školení. Tento žadatel musí mít rovněž znalosti o tom, jak navrhovat a implementovat herní systémy.

Concrete Genie je nyní k dispozici exkluzivně na PS4.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno