Po prozrazení aktualizace mapy režimu Blackout v Call of Duty: Black Ops 4, prozrazují Treyarch a PlayStation příchod nového specialisty.

Včera Treyarch prozradil update mapy režimu Blackout, kam by dle spekulací měla připlout loď Hijacked z Black Ops 2. V noci se však na Twitteru PlayStationu objevil tweet který vyobrazuje postavu držící záhadný předmět.

I když je velmi obtížné předmět přesně identifikovat, tak by se mohlo jednat o novou variantu flashbangu, který byl z režimu pro četné stížnosti hráčů vyjmut. Navíc postava, která záhadný předmět drží, se zdá být také zcela novou a dle pohybu usuzujeme, že by se mohlo jednat o specialistku jménem Alessandra “Outrider” Castillo z CoD: Black Ops 3.

Přečti si  Apex Legends zaznamenal se spuštěním Season 9 nejvíce souběžných hráčů

Zatímco nemáme oficiálně potvrzeno, zda se jedná o prozrazení nového specialisty, musíme připomenout, že Treyarch již dříve informoval, že se hráči CoD: BO4 dočkají v prosinci příchodu nové postavy a vzhledem k tomu, že již máme 6. prosince by to dávalo smysl.

O novém specialistovi a aktualizaci mapy Blackout se dozvíme více, po jejím spuštění, které je naplánováno na příští týden 11. prosince 2018.

Call of Duty: Black ps 4 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno