Pokud jde o Twitch, tak mezi nejznámější streamery battle royale her patří bezpochyby jména jako Ninja nebo DrDisRespect a v poslední době také Shroud.

Shroud, vlastním jménem Michael Grzesiek patří mezi eSportové hvězdy(tým Cloud9), které se prosazují i na streamerském poli. Díky jeho neuvěřitelným schopnostem, které nyní předvádí v battle royale hrách jako Apex Legends, Black Ops 4 Blackout, PUBG si zajistil na Twitchi již více než 100.000 předplatitelů a téměř 6 milionů sledujících uživatelů. Přitom další více jak 4 milióny odběratelů má jeho Youtube kanál.

Shroud je nyní druhým nejsledovanějším Twitch kanálem, kdy na prvním místě stále panuje Ninja. Shroud se původně proslavil jako hráč Counter-Strike, ale teprve battle royale hry jej vynesli téměř na vrchol. I to je důvodem, že se stal konzultantem při vývoji Apex Legends a je pravděpodobné, že Respawn Entertainment stále bere jeho názory vážně a zapracovává je do nových aktualizací hry. příkladem je například Shroudova kritika WingmanuApex Legends, kdy následně došlo ke snížení síly této zbraně.

Přečti si  Demo Resident Evil Village je od dnešního dne k dispozici na všech platformách

Uvidíme, zda Shroud nebyl kontaktován společností EA, jako konzultant i pro další battle royale, kterým je režim Firestorm ke hře Battlefield 5. Ten by měl být podle spekulací spuštěn ke konci tohoto měsíce.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno