Ještě necelé tři měsíce nás dělí od letošního konání E3, ale jako již tradičně se objevují informace a spekulace o tom, co nadcházející výstava přinese.

Ubisoft již potvrdil, že se fanoušci mohou těšit na představení The Division 2, ale na co dalšího se mohou fanoušci od francouzského vydavatele těšit? Již dříve jsme vás informovali o tom, že Ubisoft na E3 odhalí dvě velké hry, tou první je výše zmíněný The Division 2 a tou druhou, jak jsme spekulovali, by mohlo být nové dobrodružství Sama Fishera, tedy Splinter Cell.

Podle nově objeveného online výpisu bychom se totiž během E3 mohli dočkat informace, že nový Splinter Cell vyjde ještě v tomto roce. Bistří fanoušci totiž objevili tuto informaci na kanadském Amazonu. Výpis ovšem uváděl pouze Tom Clancy’s Splinter Cell 2018, kde chyběl výčet platforem, na které by hra měla být dostupná. Není tedy jasné, zda by hra měla vyjít na Nintendo Switch, PC, PS4 nebo Xbox One.

Přečti si  Zisky společnosti Sony z her a služeb byly v roce 2019 oproti Microsoftu téměř dvojnásobné

Poslední hra ze série Splinter Cell byla s podtitulem Black List a ta vyšla již v roce 2013, na předešlou generaci konzolí. Předchozí díly vycházeli s dvou až tříletým odstupem. Současná pětiletá pauza je tak dosud nejdelší v rámci této značky a fanoušci říkají, že Ubisoft má nejvyšší čas vydat nový díl.

Navíc Ubisoft před deseti měsíci prodloužil registraci této značky a Generální ředitel společnosti Ubisoft Yves Guillemot uvedl, že Splinter Cell je jednou z jeho oblíbených sérií. Guillemot  také uvedl, že všem hrám v sérii Tom Clancy se daří a že na Splinter Cell se nezapomnělo.

Nový Splinter Cell se tak jeví jako velmi pravděpodobný, ovšem fanoušci budou možná muset na oznámení počkat až do E3.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno