Vydání The Division 2 bylo potvrzeno pro fiskální rok 2019, který končí 31. března 2019, informuje o tom finanční zpráva společnosti Ubisoft.

Očekává se, že oficiální termín bude odhalen během tiskové konference Ubisoftu v rámci E3 11. června. Vzhledem k tomu, že první Divize byla vydána v březnu 2016, dá se předpokládat, že Ubosoft nebude měnit koncepci a pokračování vydá opět v březnu, i když v tomto období již začíná být trochu plno. Připomeňme, že k tomuto termínu bylo odloženo vydání her Anthem, Metro Exodus a Days Gone.

Ve finanční zprávě Ubisoft dále informuje o výhledu na fiskální rok 2019, kde uvádí tři AAA tituly The Division 2, The Crew 2 a dosud neoznámený titul. Přičemž odhaduje prodeje na 19 miliónů prodaných kusů těchto tří her, pravděpodobně s větším podílem pro The Division 2 a dosud neoznámený titul.

Přečti si  Zamíří Sunset Overdrive na konzole PlayStation?

Co se The Division 2 týče, tak jejího velkého představení bychom se měli dočkat právě na E3, zatím víme jen to, že hru bude pohánět opět Snowdrop engine a že hra je ve vývoji déle jak dva roky pro PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno