Ubisoft dnes oznámil odložení dvou her, které chystá vydat v příštím roce. Jedná se o Far Cry 5 a The Crew 2.

Far Cry 5 se opozdí o měsíc, když původní termín vydání byl naplánován na 27. února s tím, že nový oznámený termín je 27. března, což není až taková tragédie.

The Crew 2 se rovněž opozdí, avšak bližší termín vydání nebyl stanoven. Ubisoft pouze informoval, že nabrala zpoždění do první poloviny fiskálního roku 2018-19, což by znamenalo, že The Crew 2 vyjde až na jaře příštího roku.

Firma také uvedla, že “jeden ze tří” neohlášených titulů nevyjde dříve než ve fiskálním roce 2019-20 místo původně plánovaného období 2018-19.

“Toto rozhodnutí je v souladu s naší strategickou vizí rozvoje ještě kvalitnějších zážitků pro hráče”

uvedla Christine Burgess-Quémardová, výkonná ředitelka Ubisoft’s Worldwide Studios.

“Získat více času s Assassin’s Creed Origins umožnilo našemu talentovanému vývojářskému týmu plně vyjadřit svou kreativní vizi. A jak jsme očekávali, mělo to velmi pozitivní dopad na kvalitu hry a do značné míry se to také podílelo na jejím obchodním úspěchu. Pro podobný přístup jsme se rozhodli investovat další čas do vývoje našich tří nadcházejících titulů”

Vzhledem k době, ve které tuto informaci Ubisoft uvádí, se zdá, že to má něco společného se s PlayStation Experience 2017.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno