Nejnovější díl Assassin’s  Creed se nám i přes mírnou skepsi nakonec hodně líbil. Proto nadcházející DLC nadšeně vítáme. Ubisoft se rozpovídal o tom, jaké plány má se hrou v měsíci listopadu.

Předně budou počínaje listopadem bezplatně dostupné tzv. “ztracené příběhy Řecka”, podle autorů má jít o kratší mise, sloužící k prohloubení světa a charakterů z Odyssey. Vývojáři jako první představili quest s názvem “The Show Must Go On”, ve kterém si Alexiose či Kassandry zahrajete v divadelním představením na spartského krále Leonida ve slavné bitvě tří set proti Peršanům. Jestli se budete držet scénáře, nebo popustíte uzdu fantasie a začnete improvizovat je přitom na vás. Zmiňovaný úkol je dostupný už nyní. Jako další ze ztracených příběhů autoři představili “Divine Intervention”, která hráče postaví před řadu výzev. S novými úkoly se zvýší také maximální úroveň postavy na level sedmdesát.

Přečti si  Patch pro Outriders opravuje pády a tuny chyb; nepřátelští odstřelovači byli nerfnutí

Nově do hry přibudou epičtí žoldáci a epické bitevní lodě, jejichž pokoření má být obtížnější, ale i daleko lépe odměněné.  Jako zlatý hřeb poté matadoři z Ubisoftu představili epický souboj s ohromným kyklopem, který se bude kyjem o velikosti vzrostlého dubu snažit nadělat z hrdiny řízek.  Chybět nemůže ani obligátní nálož nových kosmetických předmětů. Je vidět, že Ubisoft to se svým “hry jako služba” myslí seriózně i v případě Odyssey. Na všechny listopadové novinky se můžete podívat ve videu níže.

Zdroj: Ubisoft North America (Youtube)

3 KOMENTÁŘE

    • Dobrý dotaz, mise jsou přístupné formou vykřičníku na mapě. Na té se objeví od páté kapitoly a splnit poté půjdou kdykoliv.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno