Generální ředitel Yves Guillemot také uvedl, že její vývoj nebude mít dopad na plány The Division 2.

Ubisoft ve své finanční zprávě potvrdil, že jeho nadcházející Star Wars hra odehrávající se v otevřeném světě je v současné době v „raných fázích vývoje“.

Minulý měsíc bylo oznámeno, že Ubisoft Massive Entertainment – vývojáři The Division 2 – v současné době pracují na nové Star Wars hře v otevřeném světě. Pouze s oznámením a bez názvu si mnoho lidí klade otázku, kdy se tato hra dostane na pulty obchodů, zejména proto, že EA má v současné době výlučné právo vyrábět hry s touto značkou. Nyní bylo prostřednictvím Ubisoftu potvrzeno, že je od svého vydání stále velmi daleko.

Přečti si  Animovaný trailer k Watch Dogs: Legion představuje Minino příběhové pozadí

Když byl generální ředitel Ubisoftu Yves Guillemot požádán, o informaci kdy hra vyjde, řekl:

„Jsme v rané fázi vývoje hry Star Wars.“

Ve stejné výzvě byl Guillemot také dotázán, zda zapojení Ubisoft Massive Entertainment do projektu Star Wars vydavatele ovlivní vývoj dalšího obsahu pro The Division 2.

“Musíte vědět, že  studio Massive je velké studio a také spolupracují s mnoha ateliéry po celém světě – spoustou interních studií – takže v tomto roce toho v The Division 2 uvidíte více a stejně tomu tak bude i rok poté.“

Jak poznamenalo VGC, tak EA má práva na Star Wars od roku 2013 a bude tomu tak minimálně do roku 2023. Nově vzniknuvší Lucasfilms Games ovšem nepřipravuje jen další Star Wars hry, ale stará se také o hru Indiana Jones, kterou vytváří studio Machine Games spadající pod Bethesdu / Microsoft.

Přečti si  Trailer pro Watch Dogs: Legion - Update 4.0 představuje nového hrdinu, nové mise a mnoho dalšího

Jakmile bude Ubisoft sdílet nové informace o jejich Star Wars hře, budeme vás o tom okamžitě informovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno