Kromě Assassin’s Creed Mirage, Avatar: Frontiers of Pandora, The Crew Motorfest, Skull and Bones a dalších, se společnost Ubisoft chystá vydat do dubna 2024 ještě jednu velkou a dosud neoznámenou hru. Informace vyplývá ze čtvrdletní finanční zprávy o výdělcích. 

Ubisoft v posledních měsících oznámil, že zrušil řadu projektů, včetně mnoha zpoždění, ale i tak se zdá, že vydavatel má hráčům stále co nabídnout. A zatímco většina jejích titulů, které mají být uvedeny na trh v tomto období, jsou ty, které společnost již dříve oficiálně oznámila, ukázalo se, že existuje jeden, o kterém ještě nic nevíme.

Ve své nejnovější čtvrtletní fiskální zprávě Ubisoft uvedl, že má aktuálně připraveno osm her na vydání ve fiskálním roce 2023/24, které potrvá do 31. března 2024, přičemž jedna z nich je uváděná jako neohlášená „velká“ hra.

Přečti si  Bluepoint Games opakuje, že další hra není remake

Dalšími tituly uvedenými k vydání v tomto období jsou Assassin‚s Creed MirageAvatar: Frontiers of PandoraSkull and BonesThe Crew MotorfestRainbow Six MobileThe Division ResurgenceXDefiant. Zajímavé je, že zde není žádná zmínka o The Division Heartland, které bylo již párkrát odloženo, podobně jako například Assassin‚s Creed Mirage.

Vzhledem k tomu, že představení Ubisoft Forward proběhne za méně než měsíc, společnost pravděpodobně oznámí nejmenovanou hru právě zde a kromě toho poskytne aktualizace i pro další nadcházející hry.

Máte nějaký tip, čím by nová neoznámená hra mohla být?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno