Společnost totéž oznámila během své nedávné čtvrtletní zprávy o výdělcích.

Ubisoft v posledních několika letech oznámil řadu her, které se nepodařilo spustit. Mnohé z nich visí ve vzduchu dodnes, i když pár jich společnost odložila. Během své nedávné čtvrtletní finanční zprávy Ubisoft oznámil, že zrušil řadu projektů, které měl ve vývoji.

První je Ghost Recon Frontline, bezplatná battle royale střílečka, která byla oznámena v loňském roce a okamžitě se setkala s širokou odezvou a kritikou za to, že se odklonila od tradičního stylu série, aby sledovala trendy. Hra byla krátce poté zpožděna a aktualizace o ní přestali zcela přicházet, takže není divu, že Ubisoft považuje projekt za postradatelný. Ve vývoji je údajně také nová hlavní hra z řady Ghost Recon.

Pak je tu Splinter Cell VR, u kterého bylo potvrzeno, že se vyvíjí výhradně pro VR společnosti Meta již v roce 2020. Opět po tom nebyly téměř žádné aktualizace hry, takže toto zrušení není překvapením. Ubisoft v současnosti také pracuje na nadupaném remaku původního Splinter Cell.

Nakonec Ubisoft také potvrdil, že zrušil další dvě hry, z nichž ani jedna zatím nebyla oznámena. Společnost uvedla finanční důvody pro všechna tato zrušení, ale nedokázala upřesnit, co přesně to znamená.

Přečti si  The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom vyjde 12. května 2023

Ubisoft také odložil spuštění  Avatar: Frontiers of Pandora  do příštího fiskálního roku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno