Call of Duty Warzone se konečně brzy dočká dlouho očekávaných změn na mapě. Zřejmě unikla jaderná událost, která by se mohla uskutečnit na začátku 1 Season Cold War.

Fanoušci hry Call of Duty Warzone dlouho čekají na zásadní změnu mapy Verdansku , která by mohla konečně dorazit s Cold War. Po mnoho měsíců přetrvávají zvěsti a úniky, že obrovská exploze by mohla zajistit, že ve Verdansku nezůstane kámen na kameni. Nyní další únik naznačuje, že k jaderné události dojde velmi brzy. Možná dokonce i během 1. sezóny v Cold War čímž by mohlo dojít k velmi brzké integraci obou titulů do sebe. 

Doposud došlo k drobným změnám na mapě Verdansku, ale velký třesk nebyl dosud viděn. Ale to se brzy může změnit. Opakovaně uniklá Nuke událost by mohla již skutečně hrozit. Alespoň to naznačuje tento únik.

Datamineři nyní nalezli náznaky takzvané jaderné události ve složkách Cold War. To existuje pouze ve formě této barevné nášivky, která koresponduje s předchozími úniky a spekulacemi. Kromě toho se objevila také nová calling karta s tématem Alcatraz.

Přečti si  Netflix uvede nový seriál ze světa League of Legends

https://twitter.com/CODColdWarNewz/status/1333513185547202563?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1333513185547202563%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.gamepro.de%2Fartikel%2Fcod-warzone-leak-nuke-event-map3364684.html

Oficiálně zatím nebylo nic oznámeno, ale vzhledem k objevu dataminerů můžeme alespoň předpokládat, že Call of Duty Black Ops: Cold War dojde k nějaké jaderné události, která změní mapu ve Warzone. Jedinou otázkou zůstává, jak přesně to vypadá a kdy se to bude konat.

Call of Duty: Black Ops Cold War a Warzone jsou nyní k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno