Visceral Games zřejmě unikly informace o jejich připravované Star Wars hře. Na té pracuje i scenáristka Uncharted – Amy Hennig.

O hře se toho zatím příliš neví, nyní se však dostaly na internet údajné informace o příběhu a hlavních postavách, které můžeme očekávat.

Upozornění redakce: Informace mohou obsahovat i spoilery.

Podle zveřejněných informací by měl hlavní role chopit Todd Stashwick, který by si měl zahrát novou postavu jménem Dodger, což však není jeho pravé jméno. Zajímavé na tom je, že Stashwick měl hrát i v Uncharted 4 ještě před odchodem Amy Hennig z projektu – namluvil totiž i vůbec první trailer na čtvrtý Uncharted.

Dodger se dostal do podsvětí po tom, co se vyhnul náboru Impéria a tím zanechal domov ve velmi špatných podmínkách. Když se vydal na útěk, jednotky Impéria ho začali pronásledovat a jediné, co mu zbývalo, bylo skrývat se v nejzapadlejších koutech galaxie. Naučil se jak řešit problémy, ale jeho život se výrazně zhoršil poté, co mu byl zničen jeho rodný domov Alderaan. Sám se našel na Imperialistickém seznamu hledaných, kteří přežili.

Přečti si  Ve vývoji by údajně měla být hra The Mandalorian

Když Rebelové odpálili Hvězdu smrti, Impérium se zaměřilo na odplatu cílenou proti části galaxie, ve které se zdržovali “teroristé”. Toto samozřejmě není pro Dodgera dobré, ale zároveň je to pro něj příležitost, jak vydělat peníze. Takové zapojení Impéria má na podsvětí velmi zajímavý vliv, protože se všichni postupně začínají měnit z kriminálníků na hrdiny, kteří jsou ochotni pomáhat Rebelům.

Dodger je vzpruhou pro příběh v momentě, kdy dostane šanci pracovat pro Jabba the Hutta. Tato práce zajistí pro Dodgera peníze, které potřebuje k tomu, aby se dokázal vykoupit ze seznamu přeživších z Alderaanu. Během této aktivity Dodger zjistí cosi hrozného o tom, co chce Impérium udělat se zbraní, která má mít cíl blízko jeho domova. To ho má přimět konfrontovat jeho minulost, zatímco destrukce jeho domovského světa pokračuje.

Přečti si  [AKTUALIZOVÁNO] Elden Ring - unikl další krátký klip, FromSoftware naznačuje, že by hra mohla vyjít na přelomu fiskálních let 2022-23

Dodger je zcela schopen starat se jak o sebe, tak i o své společníky. Je vyzbrojen lehkým bičem, hákem a blasterem. Jeho typické pohyby jsou aktivace zmíněného háku a chycení nepřítele a jejich následné usmrcení blasterem v druhé ruce. Ve hře má být množství variant na tyto zbraně, ale není jasné, v jaké formě. Každopádně, proti nepřátelům používá “magické laso” a pistoli.

Informaci zatím nejsou nijak podložené a může se tak jednat i snůšku nesmyslů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno