Společnost Sony oficiálně odhalila bezplatné hry pro předplatitele PlayStation Plus.

A jak jsme předpokládali, tak společnost jen potvrdila předchozí únik informací, takže se v květnu opravdu můžete těšit na FIFA 22 a Tribes of Midgard a Curse of the Dead Gods.

Více v původní zprávě.

Unikl další seznam her, které budou oznámeny pro PlayStation Plus na nadcházející měsíc.

Podle billbil-kun na Dealabs, se hráči budou moci těšit na hry: FIFA 22 od EA Sports , Curse of the Dead Gods od Passtech Games a Tribes of Midgard od Norsfell.

FIFA 22 a Tribes of Midgard budou dostupné pro hráče na PS4 i PS5. Curse of the Dead Gods je na PS4, ale hráči PS5 ji mohou hrát díky zpětné kompatibilitě.

Přečti si  RECENZE: Before We Leave - Logistické peklíčko

FIFA 22 je zatím nejnovější díl populární fotbalové franšízy studia EA Sports, která by letos mohla být přejmenována na EA Sports FCTribes of Midgard je akční survival RPG hra, ve které hráči  prozkoumávají svět severské mytologie a chrání semeno Yggdrasil před silami Helheimu a Jotunn.

Curse of the Dead Gods je izometrické rogue-lite odehrávající se v náhodně generovaném chrámu plném pastí, nepřátel a pokladů. Jak hráči postupují, shromažďují různé kletby, které mohou být nebezpečné, ale také poskytují určité výhody. Celkově je ve hře k dispozici velké množství obsahu a různých zbraní.

Společnost Sony zatím tituly oficiálně neoznámila, ale dnes tak učiní a pokud budou hry souhlasit, budeme tento příspěvek náležitě aktualizovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno