Aktualizace:

Společnost Sony oficiálně odtajnila zářijovou nabídku PS Plus a potvrdila tím tak předešlý únik.

Původní zpráva:

Společnost Sony dnes jako obvykle oznámí hry, které si v září bude moci stáhnout s předplatným PS Plus. A stává se pomalu tradicí, že tento seznam s předčasně uniká.

Jako vždy není 100% jisté, že níže uvedené hry budou v září ve službě k dispozici (to se dozvíme až v 17:00), ale předchozí zkušenosti hovoří o tom, že se na to můžeme téměř jistě spolehnout.

Toto jsou údajné hry PS Plus na září 2022

  • Need for Speed Heat
  • Toem
  • Granblue Fantasy: Versus

Need for Speed ​​​​Heat

aktuálně je to téměř tři roky stará závodní hra od vývojáře Ghost Games. Stejně jako její přímý předchůdce Payback se Heat zaměřuje na příběh o pouličních závodech a vzpouře proti úřadům. A ani zde nechybí patřičné honičky s policií.

Toem

Dobrodružná hra, která se točí kolem fotografie. Mnoho malých příběhů je vyprávěno s bizarními postavami. V roli roztomilého stvoření šplháme na horu, setkáváme se s různými NPC a fotíme krásné snímky. Kromě osobitého grafického stylu je to především potěšující prezentace, která Toema odlišuje.

Granblue Fantasy: Versus

Hra vychází z univerza akčního RPG z roku 2018, ale také v sobě mísí různé prvky bojové hry. Proti různým protivníkům můžete například bojovat klasickým způsobem, ale alternativně se můžete soustředit i na postupné upgradování vlastních bojovníků. Titul vyšel v roce 2020 pro PS4 i mobilní platformy.

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno