Nové úniky z demo The Red Door odhalují další podrobnosti o Call of Duty 2020 a jeho mapách a umístěních.

Každý rok očekáváme, že společnost Activision vydá nové Call of Duty a informace o něm v květnu, letošní rok je díky COVID-19 a nástupu Next-Gen poněkud jiný. Je polovina července a Activision zatím o novém dílu zatím nic nesdělil, ale díky některým únikům si můžeme být jisti, že se bude jednat o restart série Black Ops.

Nedávno se v Microsoft Store na Xbox One objevilo tajemné demo z Activisionu pod názvem The Red Door, které se považuje za demo pro nadcházející hru Call of Duty.  Pro jeho stažení je třeba uplatnit digitální klíč, přičemž po stažení se název hry změní na Call of Duty: Black Ops CIA a pokud jej spustíte, titulní obrazovka hry zobrazí dříve uniklý screenshot z rebootu Black Ops. 

Kromě názvu, některé další úniky ze zdrojového souboru The Red Door odhalují více podrobností o hře a možných umístěních jejích multiplayerových a kampaňových map. Podle datamininerů na Twitteru se Call of Duty 2020 má odehrávat v lokalitách z Vietnamu, Ruska, Nikaraguy a Německa. Zdrojový kód také obsahuje možné odkazy na ko-op Zombies režim a nějaké nové modifikace a vylepšení přicházející do Call of Duty Warzone.

Situaci kolem nadcházejícího Call of Duty 2020 pro vás i nadále sledujeme. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno