V polovině dubna bylo oznámeno zpoždění Updatu 3 a raidu pro The Division 2, na blíže neurčené květnové datum.

Nyní Ubisoft přichází s informací, že vydání The Division 2 Title Update 3 přijde o něco dříve, než mohli někteří hráči očekávat.

Servery The Division 2 budou v průběhu dnešního dne odstaveny z důvodu plánované údržby, která začne dnes v 9:30 a potrvá zhruba 3 hodiny. Tato údržba sebou přinese Update 3, který budou mít následně hráči k dispozici.

Již dříve bylo oznámeno, že Update 3 dorazí do hry v tomto týdnu, avšak mnozí předpokládali, že aktualizace dorazí do hry až ve čtvrtek, kdy ve hře probíhá standardní údržba.

Co se týče obsahu The Division 2 Title Update 3, tak hráči mohou očekávat řadu vylepšení, včetně úprav věcí, jako jsou požadavky na talenty vybavení, stejně jako změny v příchozí a odchozí damage. Kromě toho budou mít hráči více příležitostí k získání lootu s 500 Gear Score, přičemž předchozí plány na posunutí Gear Score na 515 byly pozastaveny. 

Pokud jde o raid, tak máme informaci, že nebude spuštěn současně s Update 3, ale bylo oznámeno, že raid bude spuštěn brzy po nasazení této aktualizace. Konkrétnější den vydání bude pravděpodobně brzy potvrzen.

Přečti si  Animovaný trailer k Watch Dogs: Legion představuje Minino příběhové pozadí

The Division 2 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno